Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2:1-ben kérdés. Nagy segítségr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2:1-ben kérdés. Nagy segítségre lenne szükségem. Tanácstalan vagyok és tehetetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1.

Van 1 lány akivel úgy látszik, hogy alakulóban valami. Még nem találkoztunk, de majd fogunk, 10 napja beszélünk facen, és az a baj, hogy kezd elcsépelt, monoton unalmas lenni ez az egész. Ő messze lakik igy még 1 jó darabig nem fogunk találkozni. De mit tegyek, hogy ne fusson zátonyra ez a "kapcsolat"?


2.

Még nem volt barátnőm soha. És nem tudom, hogy mit kell tenni, vagy mondani, sem facen, sem pedig élőben. Pl mit kérdezzek tőle ha személyesen találkozok majd vele? Milyen kérdéseket tegyek fel neki? Sajnos nem tudom, nem volt részem még ilyenben, még 1 lánnyal sem voltam soha együtt. Most meg kb az ölembe hullott 1 ilyen "kapcsolat".


+1.

a lány 1 jégcsap, van mikor sokat ír nekem, sokat beszél, de van, hogy 2 napig csak ilyeneket, "oké, rendben, értem" ezeknek a végeláthatatlan variációival traktál.


Nos, mit tegyek?

agyon örülnék ha segítenétek nekem, mert nem tudom, hogy mit tegyek, komolyan és nem akarok már egyedül lenni, mert már fáj a magány.


22f



2014. febr. 26. 14:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*nagyon
2014. febr. 26. 14:04
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha összeilletek, akkor nem lesz ilyen probléma, hogy nem halad sehova a beszélgetés... Én rengeteg emberrel beszélgettem vagy beszélgetek a neten és általában akikkel amúgy is jól kijönnék, azokkal hónapokig halad folyamatosan a kommunikáció. Élőben pedig még gördülékenyebb akkor... Ha viszont neten nem megy, akkor élőben sem fog menni és akár a fejed tetejére is állhatsz...


Ha valami nem megy, azt nem érdemes erőltetni.

2014. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

most akkor hagyjam?


most beszélgetek először lánnyal.

ő az első lány az életemben.


akkor ennyi?

2014. febr. 26. 14:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem ha messze vagytok egymástól, azzal számolnod kell, hogy nem fogtok tudni minden nap találkozni, még ha az első után úgy is döntötök hogy van folytatás. Ha pedig zavar a nagy távolság, lehet célszerűbb továbbra is csak beszélgetni, és közelebbivel kezdeni nemdebár? :)

2: nem kell kérdezősködni, szerintem hagyd hogy magától alakuljon a beszélgetés. Ne görcsölj rá, akár a semmiről is lehet beszélgetni, a titok csak az, hogy mindig reagálni kell valahogyan arra amit éppen mond, vagy csinál.. észrevétlenül kialakul egy kontaktus, ha pedig nem, akkor lehet nem feltétlen vagytok egy hullámhosszon.

3. Azért tartod jégcsapnak mert van hogy sokat ír, van hogy csak egy két szót? Lehet neki is rosszabb időszaka, amikor beszélgetni sincs kedve, vagy csak elbizonytalanodik, vagy valami hasonló. Bármi állhat a háttérben. Ő attól nem jégcsap, csak egy emberi lény. Mindenkinek vannak ilyen hullámai, ha már emiatt bekategorizálod a "jégcsap" kategóriába, akkor mondd, mit is akarsz tőle pontosan???


24/N

2014. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én általában hagyni szoktam az ilyeneket, mert neten rengeteg lánnyal meg lehet ismerkedni. Nem érdemes/szükséges egynél leragadni, főleg ha nem igazán müxik a dolog.
2014. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

őt akarom, mert szeretem.

csak olyan furcsa nekem, nem tudom mit higgyek, agy gondoljak.


mikor sokat beszélünk olyankor olyan jó...madarat lehetne fogatni velem olyankor, de amikor jön ezekkel az 1 szavas válaszokkal...háát...az nagyon rossz nekem.

2014. febr. 26. 14:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Kar elore beleszeretni.

Az elso tali utan dol el minden.

Addig felesleges mely erzelmeket taplalni, mert fajo vege is lehet.

2014. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez már késő....halálosan beleszerettem
2014. febr. 26. 14:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Szar ügy.
2014. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A következőt ne vedd támadásnak, sem kötözködésnek, csak kíváncsi vagyok a véleményedre ez ügyben...Csak egy kérdés: hogy lehet halálosan beleszeretni valakibe, akit soha nem láttál? Csak képen, beszélni meg csak írásban beszéltetek... Telefonon pl próbáltatok már beszélgetni? Egy cseppet személyesebb, szokjátok egymás hangját, könnyebb utána személyesen beszélgetni, ismered a reakcióit arra ha mondasz neki valamit, a hanglejtését, mikor támad, vagy mikor szomorkás, mikor lelkes, vagy milyen amikor nevetve beszél. Sokat segít, hidd el.. Hogy lehet beleszeretni valakibe, akiről csak azt tudod, amit a képeken látsz, és aki csak ír, ki tudja mit, és mennyi a valóság tartalma?! Én csak ezt az egyet nem értem... de ezt nagyon nem...


Ismét a 4. voltam

2014. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!