Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2:1-ben kérdés. Nagy segítségr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2:1-ben kérdés. Nagy segítségre lenne szükségem. Tanácstalan vagyok és tehetetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1.

Van 1 lány akivel úgy látszik, hogy alakulóban valami. Még nem találkoztunk, de majd fogunk, 10 napja beszélünk facen, és az a baj, hogy kezd elcsépelt, monoton unalmas lenni ez az egész. Ő messze lakik igy még 1 jó darabig nem fogunk találkozni. De mit tegyek, hogy ne fusson zátonyra ez a "kapcsolat"?


2.

Még nem volt barátnőm soha. És nem tudom, hogy mit kell tenni, vagy mondani, sem facen, sem pedig élőben. Pl mit kérdezzek tőle ha személyesen találkozok majd vele? Milyen kérdéseket tegyek fel neki? Sajnos nem tudom, nem volt részem még ilyenben, még 1 lánnyal sem voltam soha együtt. Most meg kb az ölembe hullott 1 ilyen "kapcsolat".


+1.

a lány 1 jégcsap, van mikor sokat ír nekem, sokat beszél, de van, hogy 2 napig csak ilyeneket, "oké, rendben, értem" ezeknek a végeláthatatlan variációival traktál.


Nos, mit tegyek?

agyon örülnék ha segítenétek nekem, mert nem tudom, hogy mit tegyek, komolyan és nem akarok már egyedül lenni, mert már fáj a magány.


22f



2014. febr. 26. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a kapcsolat lehetőségének gondolatába szeretett bele a kérdező.


A dolgok pedig jönnek maguktól, nem kell előre rágódni rajta. Ha nem megy úgy a beszélgetés chaten, akkor inkább köszönj el. Az erőltetés nem tesz jót egyáltalán.

Ha majd lesz beszédtémátok, akkor beszélgettek.


30/n

2014. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsót annyival egésziteném ki,h 10 nap után beleszeretni valakibe, az se rossz:D
2014. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

most ezt ha elkezdeném magyarázni..khmm...és ha idetévedne a lány és meglátná..egyből tudná, hogy én vagyok.

és azt nem szeretném.


legyen annyi elég, hogy ........... .. ........ ennyi.

2014. febr. 26. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!