Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szex megváltoztathat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex megváltoztathat egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben ment a barátnőmmel, de amióta lefeküdtünk egymással, olyan mintha az ő részéről elmúlt volna a szerelem. Lehetséges, hogy nem olyan vagyok, mint amilyennek elképzelt? Rámehet erre egy kapcsolat? Az is lehet, hogy csak én gondolom túl a dolgokat. Vélemény?

2014. júl. 31. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor lefeküdtem először a barátommal, én is furán éreztem magam. Igaz a szüzességemet vesztettem el vele. Kb 1-2 hónapig nem is élveztem a szexet, pedig mindent úgy csinált ahogy kellett. Aztán minden a legnagyobb rendbe jött. Lehet furán érzi most magát, vagy lehet szégyenlős. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni
2014. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerida ***** válasza:

Sok nőnek elég döcögős a szüzesség után az élete... én sem élveztem sokáig a szexet. :D


Te csak legyél továbbra is kedves, érzelmes vele, ne sürgesd, ha nem akarja hirtelen. Majd oldódik a gátlása és minden a helyére kerül.

2014. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fordított a helyzet. Én voltam szűz, ő nem. És a szexet is ő akarta jobban.
2014. júl. 31. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
az első szex mindenképpen megváltoztat egy kapcsolatot, intimebbé teheti és szebbé, vagy pont fordítva, szerintem beszéld meg vele, hogy miért viselkedik így, és biztosan meg oldódik:)
2014. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább várok még. Lehet csak én gondolok bele dolgokat.
2014. júl. 31. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem változtathat, hanem megváltoztat. Jó, vagy rossz irányba, ez rajtatok áll.
2014. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!