Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szerelmes belém? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes belém? Mi történhetett? Komolyan nekem kell visszavennem vagy elmúltak az érzései és sajnál?

Figyelt kérdés

A barátommal egy ideig egymásnál laktunk, de most pár hete külön kellett költöznünk, s így sem vagyunk távol egymástól, de én megszoktam azt hogy régen naponta napközben munkából is felhívott, és most csak este beszélünk.


Igaziból én is észrevettem magamon, hogy mivel nem alszunk együtt, így méginkább tudni akarok minden lépéséről, és nyugtalan vagyok,ha valamit nem mesél el, vagy ha valamit nem tudok pontosan. Emellett naponta mondom neki hogy "Szeretlek-Imádlak"

Szóval mindenre rákérdezek, vagy ha nem reagál azonnal akkor 10perc múlva újra keresem. Kicsit betegesen félek attól, hogy elveszítem.

Eddig ezek nem zavarták, de ma este szóvá tette, és nem értem mi lett vele.

Holnap akarunk összeköltözni a közös albérletünkbe, erre vártunk régóta, de amit mondott totál elkeserített.


Azt mondta telefonban,hogy "Nekem ez a túlzott ragaszkodás, amit csinálsz hetek óta beteges és sok. Nem adsz nekem szabad teret, és eddig nem zavart, de most zavar, hogy ha dolgozom fel KELL hívnom téged, vagy pl. az öcsémmel nem tudok nyugodtan beszélni 3mondatot,mert te azonnal írsz hogy merre vagyok. Meg az is zavar,hogy ha van valami piti ügy azonnal hívsz a semmiért.

Nem kapok így levegőt, és elegem van abból,hogy mindenről elkell számolnom neked, és úgyérzem nekem ez sok így"

Elsírtam magam, nagyon rosszul estek a szavai.

Megkérdeztem,hogy akkor már nem szeret? Vagy akkor miért akar velem összeköltözni holnap?

Erre Ő "Szeretlek, mint eddig, de értsd meg hogy ez nekem már idegesítő ebben a formában és nem jutok semmi térhez, mert megkötsz. És akarok Veled együtt lakni, mert szeretlek és jó veled és akarlak"


Nekem ez kusza.

Eddig semmi ilyesmi baja nem volt a lassan2év alatt.

Nem értem...esküszöm.

Az szerintem kizárató,hogy pl. megismert mást vagy megcsalt..de nem tudom megérteni ezt.


SOk vagyok neki? Akaszkodom rá...de akkor miért akar velem mégis együtt lakni?

Vagy nem szerelmes belém, csak sajnál? Akkor minek dob ki pénzt az elbérletre???


Annyira összezavart,hogy csak sírok. Nem értem....

Nem szerelmes már belém,igaz? :(


Miután letettük a telefont ezt írta:

"Nagyon Szeretlek!!

Semmi baj nincs, csak utálom ha számon kérnek és szabályozgatni akarnak!ÉN sem csinálom ezt, és elvárnám hogy ez fordítva is így legyen!

Nagyon szeretlek és próbálnék egy normális kapcsolatot kialakítani Veled.

Ez késöbb is baj lett volna

(ide küldött egy szivecskés matricát)"


Én ezt már nem értem.


Élőben belém tudna bújni, és jön és szeretget és becéz...és eddig ez a ragaszkodás nem zavarta ha külön vagyunk. Nem zavarta,ha hívom...erre most ilyen lett.



én24Nő, Ő30Férfi

lassan 2éve együtt


2016. ápr. 22. 23:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Rendben. Koszonom.


Csak ugye igy hogy ezeket szova tette meg tavolabbinak erzem Ot.

Hiszen eddig kereshettem...mostmar menekulne elolem :(

Es en csak a tudtara akartam adni hogy fontos nekem erre pont az ellenkezojet ertem el :(

2016. ápr. 22. 23:47
 12/26 anonim ***** válasza:

Amikor már együtt laktok, akkor valószínű nem fogsz késztetést érezni, hogy ennyire tapadj rá.

Együtt alszotok, utána elmegy dolgozni, nem leszel idegbeteg, mert előtte veled volt.Majd meglátod.

HA mégis, akkor sürgősen próbáld meg visszafogni magad és bízz benne, nagyon nyugtató hidd el.

Biztos hogy szeret, és örülj neki hogy elmondta mi a baja nem lelécelt.Sok pasi után csak a csíkot látni, de sose mondaná a képedbe hogy mi volt a baja.Tehát egyenes is.


NYUGALOM.

2016. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Koszonom



Huuu most mar mindenre gondolok..

Most azon agyalok -egy kia borozgatas kisereteben- hogy miblesz ha osszekoltozunk es bejelenti hogy neki nem kelle kbes otthagy egyedul az alberletbe...

Egyedul fizetni eleg nehez...

Szuleimhez emg haza nem koltozok.

Total ciki lenne



Jut eszembe.

Ez a viselkedes es a holnapibosszekoltozesunk nem fugg ossze vetlenul?

Megijedt volna?

Vagybez cska kifogas es nem meri megmondani h nem akar engem?

2016. ápr. 22. 23:59
 14/26 A kérdező kommentje:

Meg azt akkor sme ertem hogy

ha most nelkulem van zavarja ha hivom cagy keresem es jobb neki egyedul.akkor mineknakar megisbosszekoltozni velem ahol naponta Vele leszek????

2016. ápr. 23. 00:12
 15/26 anonim ***** válasza:

De összefügg a költözéssel.Azt szeretné, ha nem folytatnád ezt a viselkedést, ha már együtt laktok.Így is idegesítő lehet, de ha együtt éltek és te még akkor is ennyire ragaszkodsz az már sok lesz.

Biztos, hogy szeret és nyugodj meg.

Tudom nehéz, de én is voltam ilyen és nagyon elcsesztem.Erőltesd magadra a nyugalmat.Ha nem szeretne azt éreznéd és nem lenne holnap költözés.

Fel a fejjel!!

2016. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ez az oka hogy meg viccbol sem huznek meg egy huszoneves kiscsajt lehet barmennyire jo no. Bocs kerdezo, de te ez a tipikus mindennel elszamoltato alkat vagy, total ugy jon le neki (es nekem is), hogy nincs eleted rajta kivul, folyton hivogatod, needy vagy...satobbi.


Erted, en azt csodalom, hogy ezt ket evig kibirta. Most vagy felnosz par het alatt es megvaltozol, vagy ennek ennyi.


31/F

2016. ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

#16

Mi az a needy?

2016. ápr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A pasid egy Fakír.

Egy ilyen nőt 1 percig nem tudnék elviselni.

2016. ápr. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Te nem dolgozol soha kérdező, hogy napjában ennyi kommunikációra van időd?
2016. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok vagy. Nem hinném, hogy ne szeretne téged, csak szólt. Ami szerintem csak jó, hiszen nem akarja a szőnyeg alá söpörni a dolgokat. Nincs munkád, vagy bármi más elfoglaltságod? Kicsit törődj a saját életeddel, ne a párod legyen a nagy betűs MINDENED. Van hogy én se keresem a páromat fél napig, mert nagyon elmélyülök valamiben. Munka, tanulás vagy hobbi vagy akármi. Javaslom neked is 24/N
2016. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!