Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek egy ilyen barátnőnek, mennyire gyakoriak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Először is szeretném tisztázni, hogy amiket most leírok, azok az általam ideálisnak, tökéletesnek vélt külső-belső női tulajdonságok. Sajnos nem felelek meg mindegyik tulajdonságnak, de szeretnék hasonló lenni, mivel szerintem az ideális nő az ilyen. Kíváncsi vagyok, hogy Ti, fiúk hogy látjátok, mennyire értetek velem egyet :)


Külsőre: nagyon szép arc, szemek, hosszú dús haj, vékony feszes enyhén izmos kidolgozott test, stílusos öltözködés (hol nőiesebb, hol lazább), nagyon ápolt. Erőteljes nőies kisugárzás.


Belsőre: kedves, bájos, vicces, néha nagyon laza, céltudatos, 2 diplomával és több nyelvismerettel rendelkező, intelligens, okos, bármiről el lehet vele beszélgetni. Lehet vele bulizni, fesztiválokra járni,d e komolyabb helyek is érdeklik (pl. múzeumok, egyiptológia kiállítás....) Párkapcsolatban a konfliktusokat nem dühöngő hisztivel rendezi le, hanem a normális kommunikációt tartja a legfontosabbnak. Lehet vele romantikázni, hülyülni. Szexben is nyitott (majdnem) bármire, romantikától a vad szexig szóba jöhet sok minden.


És néhány negatív tulajdonság: nagyon céltudatos pontosan tudja mit akar, amiből nem enged, ritkán hallgatja meg mások véleményét ezzel kapcsolatban (de nem másokon való átgázolásokról van szó!!), néha túl érzelgős, sok mindent a szívére vesz, és sokszor van lelkiismeret furdalása, pók és rovar fóbiája van ami sokszor komikus műsorrá is át tud alakulni ha a közelébe megy egy rovar.


(egy-egy gondolat rám is igaz, de nem az össze, úgyhogy még egyszer le szögezem, hogy nem önfényezésről van szó, csak ez egy általam kreált ideális női kép, amivé fejlődni szeretnék :) )



2016. aug. 13. 13:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem tetszene a leírt lány, távol van a szerintem ideális nőtől.


Külsőre: szép, szimmetrikus arc, hosszú haj, nem sportos, hanem nőies test, széles csípővel és szép, bársonyos bőrrel, finom illattal. Finom női kisugárzás, semmiféle feltűnés vagy erőteljes hatás.


Belsőre: kedves, humoros, kiegyensúlyozott, vidám, mosolygós, intelligens, bújós, alkalmazkodó. Nem szeret bulizni, sem fesztiválozni. Nyitott a másik véleményére, elfogadja, ha hibázott. Nem hánytorgat fel dolgokat, nem tapad, el tudja foglalni magát egyedül.

A szexben odaadó és nyitott, akarja az örömömet.


Meghallgatja a másikat, nem túl érzelgős, ahelyén tudja kezelni a dolgokat, nem vesz mindent a szívére és nincs fölösleges lelkifurdalása, de nem is okoz másnak olyat, ha el akar érni valamit. Nincs semmilyen ép ésszel fel nem fogható fóbiája,mániája(pl. nem a rohadt csillagjegyek alapján hoz döntéseket).


+

Tud nagyobb léptékben, hosszabb távon gondolkodni és nem viszik el az érzelmei mindig más irányba. Elfogadja a saját korlátait, meg az enyémeket is.

Törekszik rá, hogy egy nap se térjünk nyugovóra haraggal.

2016. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
28%
Én örülnék, de ilyen nő nem létezik.
2016. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Blade Bone ***** válasza:
65%

Gondolom a rovaros rész igaz rád :D :D én se szeretem amúgy őket, nem félek tőlük, de ne én rajtam akarjanak letelepedni. :D A darazsakat nagyon utálom.

Amúgy, a negatív tulajdonság szerintem nem az, nekem tetszene. És a többi is szerintem tök szuper, mert pl szeretem ha a lány okos :) egyébként viszont nem lenne gond az sem, ha nem lenne a nőben meg ezek közül minden, számomra nem a tulajdonságai tennék igazivá. :)

2016. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

A nagy része az tényleg stimmel és szívesen találkoznék egy ilyen lánnyal, de azért ennyi dolgot felhalmozni :) Bár ha ideálokról kezdünk el beszélni, akkor sokkal konkrétabb dolgokat lehetne mondani, csak akkor nem lenne általános a megfogalmazás...


21/F

2016. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
48%

Emlékszem egy kb pont ugyanilyen kérdésre, ott mondjuk volt vagy 3 oldalnyi válasz :D Nekem akkor is bejött, és most is bejönne egy ilyesmi lány, aki törekszik a tökéletességre. Személyes megjegyzésként annyit, hogy én nem szeretek bulizni meg fesztiválokra járni, így ez kimaradna az én ideálomból, de amúgy perfekt.


24/F

2016. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
30%

Lássuk csak...


Külső: Totálisan mindegy, csak legyen természetes és ápolt. Semmi smink és festés. Körömlakk meg egyebek még belefér. Ideális típus a hosszú barna haj barna szem és


Belső: Visszahúzódó, intelligens, szeretethiányos, hűséges, intenzíven kívánja a testi szeretetet (ölelés, csók, stb), romantikus, megértő, törődő, el lehet vele menni társasjátékos összejövetelekre, rengeteget szeret játszani, szexualitásban teljesen nyitott mindenre (amíg csak velem csinálja), őszinte, "nem ismeri a SEMMI-t" (ha megkérdem mi a baj, nem azt mondja, hogy semmi, elhiszem és kiderül hogy nagyon valami). Intellektuális helyek szintén érdeklik, ahova együtt megyünk, illetve elhív engem.


Negatív: Legyen hisztis, túlféltékeny, ragaszkodó, érzelemközpontú, gyűlölje a focit, forma1-et, ne járjon bulikba, ne nyaralgasson (nélkülem) sehol, főleg nem külföldön (kizártnak tartom, hogy valaha is képes leszek külföldön nyaralni - Akkor lennénk egy szinten, ha ugyanazokat az élményket átéljük, mivel extrém ingerszegény környezetben vagyok kénytelen élni és sorra utasítanak vissza az állásinterjúkról)


Külsőnél ha lent szőrteleníti, akkor az "nem szűz"-féle visszatetszést küld. Az pedig nem természetes. Így is a mai napig nem tudom feldolgozni, hogy barátnőm nem szűz, de én még igen.


Kérdésedre válaszolva...


A külsőnél elképzelhető, hogy ha saját magával összehasonlít engem, akkor kiábrándulna belőlem, mert amíg ő fitt, én fizikai munkára alkalmatlan vagyok.


Ha 2 diplomával rendelkezne, akkor rendszeres konfliktusok lennének emiatt és állandóan önkéntelenül arra asszociálok, hogy mekkora lúzer vagyok és hogy "férfiként" kudarcot vallottam (nincs előttem hiteles férfi mintakép, a saját illúzióimból próbálok egyet teremteni, de még annak se tudok megfelelni és teljesen össze vagyok zavarodva), meg csak idő kérdése és elhagy engem, amiért nem vagyunk egy szinten. Úgy tudom, egy nő elvárja, hogy a párja minden téren minden tekintetben messze jobb legyen nála, mert akkor biztonságban érzi magát és nyugodtan mer tervezgetni. Meg az eléggé lelombozó és főbenjáró szégyen számomra, ha egy nőnek kell eltartania egy férfit.


A bulizás az totál nem az én világom, kiközösítve érezném magam, ráadásul nem érzem a bulikban jól magam. Nem értem azt a világot.


Örülnék egy ilyen barátnőnek, de csak barátként (nemigen vagyok megkommunikálva, főleg nem "élő" emberek által, hanem csak neten keresztül - Eléggé egyedül érzem magam), mert már van egy Imádnivaló, számomra Tökéletes Barátnőm, akit feleségül akarok venni. Szeretem, Imádom Őt, mert minden hisztimet és hülyeségemet elviseli, kitart mellettem, hasonlítunk sok mindenben. Sajnos ritkán láthatjuk csak egymást a távolság miatt, meg többnyire az anyja miatt. Habár nehezen viselem el, hogy annak ellenére, hogy visszahúzódó, nemigen vannak barátai, élménygazdag életet él, külföldre viszi állandóan nyaralni a családja és nem visz magával. Úgy érzem jelentős hátrányban vagyok Vele szemben és nem lesz velem boldog, mert nem tudom ugyanazokat az élményeket előhozni, amiket átélt, így nem tudja hozzám kötni, így attól tartok, hogy nemigen van miért ragaszkodnia hozzám és szeretnie engem - pedig mindig odáig van értem és vágyik rám. Úgy érzem, hogy egy "férfi" életvitele és teljesítménye erőteljesen befolyásolja, hogy egy lány hogy érez iránta. Egy sikeresebb férfi mellett szívesebben kitart egy lány, mint egy olyan mellett, akinek nemigen volt szerencséje az életben. Viszont tudtommal egy férfinek nem számít, mit ér el a lány, csak az, hogy szeressék egymást.

2016. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
24%
Csak kussoljon és akkor jó minden!
2016. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

"Párkapcsolatban a konfliktusokat nem dühöngő hisztivel rendezi le, hanem a normális kommunikációt tartja a legfontosabbnak."


Ez ha megvan, akkor a többi rögtön csak körülmény.

2018. jan. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
48%

A nagyon céltudatos és makacs önfejűséget leszámítva, én nagyon örülnék egy ilyen barátnőnek.


32F

2018. márc. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
48%

Pont ideàlom,ha szingli lennék azonnal elcsàbítanàm ezt a lànyt.


30F

2018. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!