Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek egy ilyen barátnőnek, mennyire gyakoriak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Először is szeretném tisztázni, hogy amiket most leírok, azok az általam ideálisnak, tökéletesnek vélt külső-belső női tulajdonságok. Sajnos nem felelek meg mindegyik tulajdonságnak, de szeretnék hasonló lenni, mivel szerintem az ideális nő az ilyen. Kíváncsi vagyok, hogy Ti, fiúk hogy látjátok, mennyire értetek velem egyet :)


Külsőre: nagyon szép arc, szemek, hosszú dús haj, vékony feszes enyhén izmos kidolgozott test, stílusos öltözködés (hol nőiesebb, hol lazább), nagyon ápolt. Erőteljes nőies kisugárzás.


Belsőre: kedves, bájos, vicces, néha nagyon laza, céltudatos, 2 diplomával és több nyelvismerettel rendelkező, intelligens, okos, bármiről el lehet vele beszélgetni. Lehet vele bulizni, fesztiválokra járni,d e komolyabb helyek is érdeklik (pl. múzeumok, egyiptológia kiállítás....) Párkapcsolatban a konfliktusokat nem dühöngő hisztivel rendezi le, hanem a normális kommunikációt tartja a legfontosabbnak. Lehet vele romantikázni, hülyülni. Szexben is nyitott (majdnem) bármire, romantikától a vad szexig szóba jöhet sok minden.


És néhány negatív tulajdonság: nagyon céltudatos pontosan tudja mit akar, amiből nem enged, ritkán hallgatja meg mások véleményét ezzel kapcsolatban (de nem másokon való átgázolásokról van szó!!), néha túl érzelgős, sok mindent a szívére vesz, és sokszor van lelkiismeret furdalása, pók és rovar fóbiája van ami sokszor komikus műsorrá is át tud alakulni ha a közelébe megy egy rovar.


(egy-egy gondolat rám is igaz, de nem az össze, úgyhogy még egyszer le szögezem, hogy nem önfényezésről van szó, csak ez egy általam kreált ideális női kép, amivé fejlődni szeretnék :) )



2016. aug. 13. 13:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
23%
Én negyven felett csak annyit tudok mondani, szeresse a szexet, sőt, azt se bánom ha csak megjátsza hogy szereti. A többi már csak részletkérdés. Valahogy 35 felett a nők többsége passzívvá válik, aztán a férjük/párjuk kereshet egy külsőst, már ha talál. Ha nem, beköszöntött a cölibátus időszaka a haláláig.
2018. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%

Cölibátus?? Mikor ott az örökké hűséges Ötcombú Mari? Aki a kedvenc főztödet penge módon ízléseden kicsit felül készíti el neked bármikor? Aki megveszi, kiönti, kézbe adja a sörödet? Aki ott vakar, ahol viszket? Aki minden gondolatodra ugrik azonnal???


Mindez felszorozva irdatlan felbontású és színhűségű tepsifonok térhódításával, öregmöreg?

2018. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
48%

20/F

vannak benne olyan dolgok amik tetszenek és vannak olyan dolgok benne amik nem!


leszögezem mindez nem számit ha az ember szerelmes lesz! tényleg nem!


de ha mégis idealizálnom kellene akkor


külső:igényesség, ápoltság (ez a legfontosabb!) szép arc, szemek, fülek (gondolok itt arra hogy ne ilyen 60 cm-es lyukak legyenek benne amit a fültágító okozott:D), nem szeretem a vékony lányokat egy kis izom oké legyen rajta de jobb ha egy nagyon picit van rajta mit fogni (normális test alkat) szép bőr, van ez a nőies köröm ami hosszuságra nagyobb mint szélességre azt nagyon bírom, + nyilván legyen melle-feneke még ha kicsi is akkor is legyen formás, általában a hosszú szőke hajú lányokat szeretem de mint mondtam SZERELEM (rövid fekete hajú) de érdekes modon sosem szerettem a fekete vagy rövid hajú lányokat :D


belső:céltudatosság, eltökéltség, akaraterő, inteligencia, humor ez mind nagyon vonzó tulajdonság egy nőben! de az hogy senkit sem hallgat meg az nem! nem baj ha egy lány érzelgős vagy néha a szívére veszi a dolgokat (de nem kell túlzásokba esni...) és küllőn kiemelem azt ha több témáról is lehet vele beszélni pl engem sok minden érdekel épp ezért elég színes a baráti köröm de van hogy 1-2 dologról senkivel sem tudok beszélni

az mondjuk elég vicces ha bogár-rovar fobiás :D


de persze teljesen tökéletes férfi-nő nincs meg kell tanulni a másikat elfogadni a hibáival együtt sőt némely hiba még vonzó is lehet de vannak olyan dolgok amiket meg kell változtatni a másik érdekébe (ha mind két fél hajlandó erre akkor a többi már nem számít!)

2019. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret a lány, és én is szeretek vele lenni, akkor felőlem lehet sok hiányossága is, én elfogadtam őt olyannak, amilyen. Azt nehezebben viselem, ha egy nő folyamatosan gyötrődik ilyenek miatt, és mondjuk mellettem is ezt csinálná, még akkor is ha én mindenben kifejezem neki hogy szeretem, és elfogadom. Ilyenkor ez gyanakvóvá tesz, hogy nem csak saját magával van a baj, hanem mondjuk más férfit akar.

Én jobb szeretem, ha egy nő lelkileg nyugodt (ettől még lehet pörgős, hisztizhet is, nem zavar), csak érezni lehessen rajta, hogy elfogadta magát, elfogadta a kapcsolatunkat, és nincs benne fojtott dolog, ami miatt egyszer majd megbolondul, és mindent felrúg. Az egyik legfontosabb, hogy otthon érezzük magunkat egymással, és együtt oldjuk meg a problémákat, vagy ha ez nem megy, legalább ott legyünk egymásnak, egyik fél se legyen magányos egy kapcsolatban.

2019. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ne álomvilágban élj... először is tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy álmaim nője miért engem válasszon a több millió férfi közül.


Én köszönöm hogy segíthettem!

2019. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ez inkább egy ideális nő leírása, mivel a férfiak sem tökéletesek, (talán csak egy, az meg foglalt vagyok) nem találna megfelelő partnert
2019. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Omm majdnem pontosan a baratnomet írtad le főleg a belső dolgokat meg a negatívokat is! 😳😳😳😳 a rovar fóbia! Tudom hogy nem o vagy mert ő nem gyakorizik 😅😅😂 annyi hogy általában rövid a haja frufruval de neha neha meg o eszti de akkor nagyon gyorsan meg nol neki! (Mutáns és ez a szuper képessége) igaz csak egy diplomája van 😆 de tud 3 nyelven beszélni vékony ő is feszes fittebb testű (de alapból egy kicsit kerekebb ahol kell lenni (combok fenek mell de meg mindig vékony)


Annyi a különbség hogy ő meg hallgatja mások véleményét de nem követi vakon őket sokszor önfejű


De mivel meg mindig vele vagyok szoval szerintem egy ilyen no teljesen megfelel bármelyik férfi számára!

2019. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehagytad a listából, hogy amúgy yandere és késsel megszurkál, ha nem szereted 24/7-ben szenvedélyesen, de amúgy kiváló waifu material... :DDDDD
2019. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Women are property ***** válasza:
48%
Nagyban függ attól, hogy 1) a szexben majdnem mindenre nyitottság meddig tart, 2) szerete-e utazni, 3) van-e kutyája és macskája.
2019. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
én pont ilyen vagyok:DD -leszámítva a sok nyelvismeretet és hogy még egyetemista vagyok- és szeretni szoktak a fiúk:) mondjuk én meghallgatom mások véleményét, sőt kifejezetten szeretem kikérni
2019. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!