Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek egy ilyen barátnőnek, mennyire gyakoriak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Először is szeretném tisztázni, hogy amiket most leírok, azok az általam ideálisnak, tökéletesnek vélt külső-belső női tulajdonságok. Sajnos nem felelek meg mindegyik tulajdonságnak, de szeretnék hasonló lenni, mivel szerintem az ideális nő az ilyen. Kíváncsi vagyok, hogy Ti, fiúk hogy látjátok, mennyire értetek velem egyet :)


Külsőre: nagyon szép arc, szemek, hosszú dús haj, vékony feszes enyhén izmos kidolgozott test, stílusos öltözködés (hol nőiesebb, hol lazább), nagyon ápolt. Erőteljes nőies kisugárzás.


Belsőre: kedves, bájos, vicces, néha nagyon laza, céltudatos, 2 diplomával és több nyelvismerettel rendelkező, intelligens, okos, bármiről el lehet vele beszélgetni. Lehet vele bulizni, fesztiválokra járni,d e komolyabb helyek is érdeklik (pl. múzeumok, egyiptológia kiállítás....) Párkapcsolatban a konfliktusokat nem dühöngő hisztivel rendezi le, hanem a normális kommunikációt tartja a legfontosabbnak. Lehet vele romantikázni, hülyülni. Szexben is nyitott (majdnem) bármire, romantikától a vad szexig szóba jöhet sok minden.


És néhány negatív tulajdonság: nagyon céltudatos pontosan tudja mit akar, amiből nem enged, ritkán hallgatja meg mások véleményét ezzel kapcsolatban (de nem másokon való átgázolásokról van szó!!), néha túl érzelgős, sok mindent a szívére vesz, és sokszor van lelkiismeret furdalása, pók és rovar fóbiája van ami sokszor komikus műsorrá is át tud alakulni ha a közelébe megy egy rovar.


(egy-egy gondolat rám is igaz, de nem az össze, úgyhogy még egyszer le szögezem, hogy nem önfényezésről van szó, csak ez egy általam kreált ideális női kép, amivé fejlődni szeretnék :) )



2016. aug. 13. 13:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
74%

Aki ilyen kérdést kiír (ráadásul kiemeli újra és újra), az még életében nem feküdt nőn, csak álmodik róla.

Őszintén sajnálom a kérdezőt:)

2019. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen barátnő mindenféle mentális betegség nélkül is a többségben kisebbrendűségi érzést, és megfelelési kényszert váltana ki. Ebből pedig feszültség, és végül a kapcsolat tönkremenetele lenne.


A legtöbb ember nem a tökéletes párra vágyik, sokkal jobb, ha testileg-lelkileg egy szinten vannak.

2019. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Noren1989 ***** válasza:
51%

A nagyjával abszolút semmi gondom.

A két diploma nem belső tulajdonság, vagy intelligens, vagy nagyon tud tanulni az ilyen nő.

1. verzió ok, 2. súrolja a határeset fogalmát.


Céltudatos, vagy önfejű? Különböztessük meg a kettő.

Pókfóbiással már volt dolgom, hát...Benny Hill Show-szerű volt a dolog, 90százalékban nevetséges, 10százalékban szánalmas.


Ha egyezik az elképzelésünk a jövőről, kölcsönösen szimpatikusak lennénk egymásnak, akkor nem küldeném el.

2019. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
81%
2016 óta mi történt, hogy újra ki lett emelve a kérdés? :o
2019. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
52%

Azt tudtad, hogy egy kapcsolatban messze nem csak az számít, hogy te megfelelj a férfiaknak, hanem az is, hogy neked megfeleljen Egy adott férfi. Elvégre gondolom te sem mennél el az összessel. Tehát akkor mi értelme, hogy mindenkinek megakarsz felelni? Ha közben egy pillanatig sem foglalkoztat az, hogy neked ki felel meg. Pedig az is baromira mérvadó. Szerintem nagyon egyoldalúan nézed a témát.

Azt megértem ha elégedetlen vagy magaddal s megakarsz változni.. de ezt ne azért tedd, mert az összes férfinak tetszeni akarnál.

2019. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%
Az elmúlt 1 hónapban mi történt, hogy úúúújra ki lett emelve a kérdés? :D
2019. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Milyen önismerethiányos vagy. Azt a rohadt... >,<
2019. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Fejlődtél már valamiben?
2019. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez egy beképzelt, magától elszállt, csöppet sznob nő leírása, nekem sokkal jobban bejön egy kissé könnyedebb, lazább, rugalmasabb csaj.

2019. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd félre a rózsaszín lányregényeket... és élj! Gondolom, te is magadra öntöd a kávét reggel, mikor full kóma vagy, rosszabb napjaidon te is hisztizel, a wc-n meg nem hagysz magad után rózsa illatot. Annyi jó tulajdonság mellett, amit leírtál, biztosan van azért belül hiba. Az a legnagyobb, hogy éretlen módon meg akarsz felelni másoknak. Pedig nem erről kéne szóljon egy kapcsolat.
2019. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!