Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg semmit nem kell belelátni vagy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már sok ilyen kérdés volt,de a tanáromról van szó és biztos vagyok benne hogy diákként kedvel,de bizonytalan vagyok hogy esetleg nem tetszem-e neki.

Egyetemi tanárról van amúgy szó.


Van amit még nem vennék feltétlenül jelnek ,például hogy sokszor néz rám,van hogy rám néz,aztán valaki másra,majd megint rám,néha mintha csak nekem magyarázna.

Viszont azt is észreveszem hogy mintha elpirulna,zavarba jön,és miután rám néz,néha igazít magán valamit,ruháját,vagy csak megsimítja az arcát,a karját.Olyan is volt hogy a közös óránk után ottmarad a teremben,mikor nekünk valami más előadás jellegű dolog volt,leült nem sokkal elém,akkor is láttam hogy gyakran "magához ért" és egyszer hátranézett felém,és rám mosolygott.Csak úgy,ok nélkül.Hozzá sem szóltam.Nem a mellettem ülőkre mosolygott,mert azt láttam volna.


2016. szept. 23. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem ezek képzeletek és többet látsz bele.......
2016. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Még egy dolgot azért leírok: nem tudom általában milyen szokott lenni,de ez után az óra után mikor hátra rám mosolygott,elég szétszórt lett hirtelen, és otthagyta pár cuccát a teremben,össze-vissza,aztán visszajött értük,és volt amit még akkor is úgy adtak neki oda hogy vigye el,mert még akkor sem vette észre.De ezt sem tudom teljesen besorolni a jelek és nem jelek közé mert nem tudom gyakran szokott-e ilyen lenni.

Csak,az az érdekes hogy az után az óra után volt ilyen.


Én nem akarok semmit belemagyarázni,meg rámászni sem akarok,csak kiváncsi vagyok hogy most ez inkább egy belemagyarázás vagy tetszhetek-e neki.

2016. szept. 23. 19:36
 3/14 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a választ :) írhattok akármilyen véleményt,elolvasom mindet
2016. szept. 23. 19:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a semmit kombináltad túl, már 600x végigpörgetted magadban az esetet, h 2x rád nézett az órán és már ott tartasz, h zavarba jött meg elpirult meg magához ért. Jézusom.
2016. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tényleg látszott hogy zavarban van,de mindegy.


Amúgy mondtam hogy akármi a véleményetek,elfogadom.

2016. szept. 23. 19:43
 6/14 A kérdező kommentje:

Egyébként nem kétszer nézett rám az órán,hanem elég sokszor.Nem számoltam meg,de ha csak kétszer nézett volna rám,nem foglalkoznék vele.Volt hogy egy idő után már azt se tudtam mit csináljak hogy ne jöjjek zavarba a nézésétől,mert olyan sokszor nézett rám.


Ettől függetlenül a ti véleményeteket is elfogadom,mert nem lehet benne biztos,és amúgy is ezért tettem fel a kérdést hogy lássak véleményeket

2016. szept. 23. 19:47
 7/14 A kérdező kommentje:

Azt meg hogy magához ért egy csomószor,azt nem én képzelem hozzá,hanem láttam :D Ha nem hiszitek el,azzal nem tudok mit kezdeni


Persze ez nem azt jelenti önmagában hogy tetszem neki,de abban biztosak lehettek hogy nem én találtam ki

2016. szept. 23. 19:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Fue, hét ezt így megmondani... Látni, ismerni kellene. Az enber hajlamos mindent jelnek venni ilyenkor. 😊
2016. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hoppá, bocsánat, elfelejtettem javítani. Össze-vissza ír a telefon.
2016. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fiatal tanár? Ha igen, akkor lehet, hogy csak izgul. Nem olyan könnyű tanítani. Ezt általában úgy szokták kezelni, hogy kiszúrnak valakit a teremből, és neki magyaráznak. A szétszórtságnak is lehet ez az oka.

Ettől függetlenül lehet, tetszel neki, de a helyedben nem kombinálnám túl.

2016. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!