Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj egy komoly kapcsolat kialakulásában ha a pasi fiatalabb pár évvel a nőnél?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem, dehogy!! Nekem volt 20F/25L kapcsolatom, semmi gond nem volt a korból.
2016. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem hinném, hogy gond lenne.
2016. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ennek a kérdésnek mi értelme úgy őszintén? semmi!


nem ez fogja meghatározni a kapcsolatotokat!

2016. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. A férjem 3 évvel fiatalabb mint én, 6 éves házasok vagyunk, gyerekünk is van. Soha semmi gond nem volt ebből a kis korkülönbségből.
2016. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nagypapám fiatalabb volt a nagymamámnál. Közel 60 évet húztak le együtt, pár hét különbséggel haltak meg.
2016. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom 13 évvel fiatalabb a feleségénél, 10 éve élnek együtt boldogan.
2016. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dehogy is.
2016. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
köztünk is több, mint 10 év van, hajrá.
2016. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Számomra igen, az. Nekem valamiért eddig csak fiatalabb barátaim voltak és mindig rá is faragtam, agyilag nagyon nem egy szinten mozogtunk, de persze en marha úgy voltam vele, megpróbálom, hatha... Hát a legrosszabb döntést hoztam meg. Többet biztos nem kezdek tőlem fiatalabbal, dehát nem vagyunk egyformák...szerencsére.
2016. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Önmagában nem a korral van gond, tehát az nem probléma, nem az számít. Ahogy az előttem hozzászóló is írta, előfordulhat olyan, hogy egyszerűen nincsenek egy szinten.

17 éves fiú 21 éves nő. Vagy 27 éves férfi és 32 éves nő. Itt ugye felvetődhet nemcsak értelembeli különbség(bár már kisebb az esélye), hanem a nő jó eséllyel már szeretne megállapodni és gyereket. Mi van, ha a férfi még nem tart itt? Lehet hogy igen. A kör előrehaladtával egyébként csökken az "értelmi rés" (már ha van).


A lényeg tehát nem a kor, hanem: egyező igények, elvárások, értelmi szint, jövőkép.

2016. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!