Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj egy komoly kapcsolat kialakulásában ha a pasi fiatalabb pár évvel a nőnél?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 14:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Az érzelmi intelligencia a legfontosabb, és a hasonló személyiség.

Én 19 éves korom óta beszélgettem rengeteg nővel, mégis mindig a 30 körüliek értékeltek a legjobban. Velük mozogtam egy hullámhosszon, nem a húsz évesekkel.

Persze volt olyan is, hogy az illető 30 évesen is rohadt kevésnek tűnt hozzám képest. Pl nem a bolti eladó szintet keresem, mert ott teljesen mindegy hány évet élt eddig.

2016. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ez nem úgy van, hogy már itt tart, meg már ott tart. hol kell tartani?


vannak kislányok, akik mindig is családot szerettek volna. a férfiakkal se úgy van, hogy meg kell őket győzni. volt olyan barátom, aki nagyon szeretett volna, volt, aki meg senkivel. velem egykorúak voltak.

2016. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Anyum 33korul volt, a pasija meg 26mikor megismerkedtek.

azota eltelt tizenx ev,egyutt vannak es szuletett 2 tesom is. :)

2016. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!