Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele tudnál szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudnál szeretni egy olyan nőbe, akinek eltávolították a melleit?

Figyelt kérdés
Nem itt akarok ismerkedni,csak általánosan kíváncsi vagyok az emberek véleményére. A nemleges válaszokat is elfogadom, de lehetőleg sértő stílusban.

2016. nov. 5. 10:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Igen, ha már a külsőségeket nézzük, akkor is az arát és a szemét nézem meg először.
2016. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
arcát
2016. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Implantátum alatt a szilikonmellet értem.
2016. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nekem az van.Az igazi melleimet levették, és kaptam műmelleket.Szóval vannak melleim, csak nem az igaziak.. Hogy állnátok, ahhoz a tényhez, hogy levágták az igaziakat? Nem tartjátok morbridnak, taszítónak?
2016. nov. 7. 10:34
 25/28 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ja, így már más a kérdés.

Én nem tartom morbidnak, biztosan meg volt az oka, ebből én nem csinálnék ügyet. A lényeg az, hogy te meg legyél elégedve vele, én simán elfogadnék ilyen nőt.

2016. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem a kérdést. A szilikon cicik (is) teljesen rendben vannak. Hol a probléma?
2016. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Így már egészen más a helyzet. És szép nagyra csináltattad őket?
2016. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az egészségügyi okokból csináltatott műmellel is ugyanaz a gond szokott lenni, mint az esztétikaiból.


Sok nő úgy gondolja, ha már hozzányúlnak, akkor had szóljon, és berakat egy 2 számmal nagyobb implantot mint ami reális lenne.


Ha ez nem történt meg, akkor semmi gondom nem lenne a dologgal.



(ui: hány éves vagy kérdező?)

2016. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!