Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvált miattam, de már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált miattam, de már nem kell nekem?

Figyelt kérdés

A dolog úgy kezdődött, hogy nekem barátom volt, ő pedig házas volt. 2 éve ismertük egymást, amikor én szakítottam a barátommal. Semmi közöm akkor még nem volt ehhez a férfihoz. Szimpatikus és helyes volt, vonzott, de tudtam, hogy házas. Alig beszéltünk pár szót előtte. Aztán a szakításom után elkezdett velem rendszeresen beszélgetni. Eleinte zavart, de aztán rájöttem, hogy a dolgot nem én kezdeményeztem, ha őt nem zavarja, akkor én minek idegeskedjek miatta? Úgy indult a dolog, hogy tetszünk egymásnak, de ígérteket nem akartam.

Aztán egyik nap elém állt, hogy ő megmondja, hogy el akar válni. Úgy gondolta, hogy mivel nekem senkim sincs rajta kívül, egyértelmű a folytatás. Hát nekem viszont nem az. Ennek több, mint 5 hónapja. És én ezt nem bírom és nem is akarom. Van egy 6 éves lánya. Nem akarok mostoha lenni, nem akarok második lenni, nekem ennyit jelentett. Jó volt vele, nem is tagadom, de egyszerűen nem akarok valakinek a második lenni.

Hogyan értessem meg vele? Nem akar békén hagyni, mert azt mondja, hogy miattam vetett véget a házasságának, ami nem igaz, mivel soha erre nem biztattam és nem is mondtam, hogy a találkozóinkon kívül akarnék tőle valamit. Azt sem mondtam neki, hogy szeretem. Egy felnőtt ember egy ilyen sekélyes valami miatt dobhatja a családját?



2016. nov. 5. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Nem olvastam el, csqk a kérdést :

Hidd szóljon! :D

2016. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

" Nem akar békén hagyni, mert azt mondja, hogy miattam vetett véget a házasságának,"

Mondd, hogy

1: Magánügy.

2: Kértelek én erre?

3: Attol hatodjak meg, hogy a gyereked anyját ennyire becsülöd?

4: Nem akarok a következö dobott Macád lenni!

5: Nem emlékszem, hogy valamit is igértem volna neked ezzel kapcsolatban.

2016. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Hát nekem nem kellenél az biztos!
2016. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy kicsit sem zavar... Hidd el van elég férfi akinek igen :)
2016. nov. 5. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
De mind megbánja pár hét után.
2016. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pasi, megérdemli, hogy egyedül maradjon.

Addig oké, hogy téged megfektetett, de minek elválni? Miért pont téged akar elvenni, ez itt a rejtély.

2016. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát én remélem hogy sose tudod levakarni magadról ezek után.
2016. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
93%
Azért ne légy benne olyan biztos,hogy MIATTAD vált el! A harmadik akkor jön, ha jöhet, ez így világos? Ha nem értesz egyet, megveregetheted a vállad,hogy szerinted szétment egy család..az ilyenek miatt nézik semmibe a nőket.Főleg az ilyeneket,mint te. Nekem nem kellenél!
2016. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
El se tudom képzelni, hogy férhet bele valakinek az értékrendjébe egy ilyen sztori... Tükörbe se tudnék nézni, ha velem csalnának meg egy feleség, egy anyát. Lehet, hogy a pasi kezdeményezett, de te ugyanúgy nyakig benne vagy ebben a fosban. Minek hetyegtél vele, ha szabadon már nem kell? Gusztustalan vagy te is, a fickód is, jól egymásra találtatok.
2016. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nincs bűntudatom egyáltalán. Nyilván idő kérdése volt, hogy mikor lesz vége a kapcsolatuknak. Nem mondom, a viszonyunk talán egy kicsit gyorsított a dolgon, de alapvetően nem tartom magamat felelősnek. Lehet, hogy neked nem fér bele, ezért ilyen színes ez a világ. Senkire sem akarok hasonlítani :D
2016. nov. 9. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!