Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvált miattam, de már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált miattam, de már nem kell nekem?

Figyelt kérdés

A dolog úgy kezdődött, hogy nekem barátom volt, ő pedig házas volt. 2 éve ismertük egymást, amikor én szakítottam a barátommal. Semmi közöm akkor még nem volt ehhez a férfihoz. Szimpatikus és helyes volt, vonzott, de tudtam, hogy házas. Alig beszéltünk pár szót előtte. Aztán a szakításom után elkezdett velem rendszeresen beszélgetni. Eleinte zavart, de aztán rájöttem, hogy a dolgot nem én kezdeményeztem, ha őt nem zavarja, akkor én minek idegeskedjek miatta? Úgy indult a dolog, hogy tetszünk egymásnak, de ígérteket nem akartam.

Aztán egyik nap elém állt, hogy ő megmondja, hogy el akar válni. Úgy gondolta, hogy mivel nekem senkim sincs rajta kívül, egyértelmű a folytatás. Hát nekem viszont nem az. Ennek több, mint 5 hónapja. És én ezt nem bírom és nem is akarom. Van egy 6 éves lánya. Nem akarok mostoha lenni, nem akarok második lenni, nekem ennyit jelentett. Jó volt vele, nem is tagadom, de egyszerűen nem akarok valakinek a második lenni.

Hogyan értessem meg vele? Nem akar békén hagyni, mert azt mondja, hogy miattam vetett véget a házasságának, ami nem igaz, mivel soha erre nem biztattam és nem is mondtam, hogy a találkozóinkon kívül akarnék tőle valamit. Azt sem mondtam neki, hogy szeretem. Egy felnőtt ember egy ilyen sekélyes valami miatt dobhatja a családját?



2016. nov. 5. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Bűntudata csak annak van akinek lelkiismerete van.
2016. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ha ezt nem írtad volna le, a mai napi bölcsességem nem lett volna meg :)
2016. nov. 9. 23:22
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Titsztában vagy azzal, hogy egy 6 éves kislánynak elcseszted a gyerekkorát?

Csak nehogy visszakapd az élettől azt a fájdalmat, amit másoknak okoztál. Igaz a "pasid" is egy sz@ralak.

Említetted azt is, hogy nem akarsz a második nő lenni. Már akkor a második nő lettél, mikor beadtad neki a derekad. Szóval ennyit rólad.

2016. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!