Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy miközben volt párotok másra vágytatok és bármikor feladtad volna a kapcsolatodat a másik személyért?

Figyelt kérdés

Nálam, mindegy egyes kapcsolatomban ez van.

Mindig mást akarok.

Miért van ez?

Légyszi, ne hordjatok le ribncnak, mert még egyszer se csaltam meg egyik barátomat se, csak kíváncsi lennék, hogy miért lehet ez?



2016. nov. 7. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát passz...legjobb barátnőm ugyanez.

Egyszerűen akármennyire szerelmes egy bizonyos idő után mindig másra vágyik.

Ő sem csalta meg egyik barátját se,viszont elég sok volt neki.

Én itt vagyok 2 komoly kapcsolattal 26 évesen....neki 10 felett van a szám :D

Szóval nem tudom mitől lehet,talán idő kell még nektek.

2016. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem tudom miért. Most is ebben vagyok épp. Pont azon agyaltam ma, hogy hogyan kerüljem el azt a srácot aki a kísértést hordozza magában annyira szeretném megóvni a jelenlegi kapcsolatom....teljesen elszomorítanak a saját dolgaim.
2016. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2. Velem is ugyanez van :(

Annyira nem akarom megbántani a barátomat ezzel.:(

2016. nov. 7. 13:03
 4/13 anonim ***** válasza:

Velem nem volt ilyen.


Egyszerűen önző vagy. Miért vagy valakivel kapcsolatban, ha másra vágysz? Mert tőle megkapod a kedvességet, költ rád, villoghatsz, hogy van valakid? Akkor legyen kapcsolatod, ha a másik ember kell úgy ahogy van. Nem ciki keresni a megfelelő partnert. De hülyeség csak azért lenni valakivel, hogy elmondhasd, nem vagy szingli.

2016. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell osszejonni olyannal, akit nem szeretsz. Nem bonyolult a dolog. De nem is ertem... minden alkalommal kinezel valakit, beleszeretsz, neki nem kellesz, igy hat osszejossz az elsovel, aki eztan leszolit, hogy mellette orlodhess? Nagyon komoly erzelmeid lehetnek...
2016. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ebben fiatalon semmi rossz nincsen! Szerintem tovább kell lépni, ha ilyen van. Nem kerülni stb. Azzal legyetek, akivel akartok. Nem mindig a külső elvárásoknak kell megfelelni. Bánni fogjátok később, ha vmivel kapcsolatosan kétely marad bennetek. És ha ő az igazi, akit hagysz eltűnni az életedből?
2016. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést...
2016. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel nem tudsz mit kezdeni a kapcsolatoknak azon szakaszával, amikor már nem a rózsaszín köd dominál, hanem a hétköznapokban kellene működtetni a párkapcsolatot.

Az új mindig vonzó, hiszen messziről ideálisnak tűnik, nem ismered az apró kis hibáit, idegesítő szokásait, csak azt látod benne, amit látni szeretnél.

De mivel minden egyes kapcsolatodban ez történik, már megtapasztalhattad volna, hogy ideálok nem léteznek, akihez éppen vonzódsz, kellő közelségből ugyanúgy "megunnád".

2016. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, talán nekünk nem való a hosszas párkapcsolat.


Sajnálatos hogy nők esetében ezt kevésbé tolerálja a környezet/társadalom.

2016. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Erről beszélek, amit a 9-es is ír! Sok lányban nagyon magas a megfelelési kényszer, így simán beleragadnak egy olyan kapcsolatba, amihez semmi kedvük. Plusz manapság rohadt ciki sokak szemében szinglinek lenni. Ez annyira fura világ. Váltsatok, ha eljött az ideje. Még mielőtt család is lesz belőle.
2016. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!