Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valakinek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Éreztetek már így valaki iránt?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű és okos lány az egyetemen, akibe már jó rég óta szerelmes vagyok. Szimpatizál(t)unk egymással. Pasija van, de a story szempontjából ez most lényegtelen.

Minden nap gyomorgörccsel megyek be az egyetemre, hogy vajon látom-e, találkozunk-e. Iszonyatosan zavarban vagyok előtte, ezt megelőzően még ennyire nem vert a szívem lány miatt. Ha találkozik vele a tekintetem, olyan, mintha a napba néznék. Fenomenális is, de nagy megrázkódtatás...

Elgondolkoztam valamin: ahogy elnézem a többieket, szerintem nincs még egy ugyanilyen srác az egyetemen, aki ennyire ideges lenne egy lánytól, és ennyire plátóian, ennyire epekedve szeretne valakit. Nem tudom leplezni a fizikai tüneteimet, annyira ver a szívem, annyira zavarban vagyok már attól is, ha csak várakozok, hogy megjelenik-e. Mintha szigorlat előtt lennék. A múltkor egy egész előadást kellett úgy végigülnöm, hogy ott ült közvetlenül mögöttem. Remegtem, alig tudtam jegyzetelni. Borzasztó volt… Még szerencse, hogy nem vagyunk sehol egy szemináriumon se együtt. na, az lenne a halál, meg se tudnék mukkanni előtte.

Ha messze vagyok tőle, ahol tudom, hogy nem jelenhet meg, akkor nagyon vágyom a közelségére, és idealizálom, hogy magabiztosan adom elő magam, bókolok neki, nem izgulok stb. Viszont a valóság épp az ellenkezője, egészen pokoli, mert amikor az egyetem 1 km-es közelébe érek, ideges leszek, és elkezd kalapálni a szívem. Szóval, szerintem nincs hozzám hasonló fiú az egyetemen, aki így érezne egy lány iránt. Ahogy őket látom, nagyon felszabadultan beszélgetnek akárkivel, én pedig magzatpózba összehúzom magam, nehogy meglásson az a lány, mert félek, hogy beégek előtte. Félek, hogy látja rajtam a szorongást, izgulást.

Tudja, hogy tetszik nekem (elmondtam neki), és szerintem sejti, hogy szerelmes is vagyok belé, ez is növeli bennem a feszültséget. (Nem zárom ki, hogy ő is érez irántam valamit.)

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy alapból van egy erős szociális fóbiám, amit ez megsokszoroz.


Szerintetek mit kéne tennem, mert ezt így már nem bírom? A pia nem megoldás, pszichológus pedig drága és már próbáltam, de nem vált be.


Elsősorban hasonlóan érző fiúk hozzászólásait várom, de szívesen elolvasom a lányok írásait is, akik hasonlóan éreznek/éreztek valaki iránt. Örülnék, ha megosztanánk egymással a érzéseinket, tapasztalatainkat.


20/f



2016. nov. 7. 23:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Volt, és van is. 9 éve ismerem, mindig is tetszett, tavaly nyáron úgy adódott, hogy kicsit sűrűbben elkezdünk találkozgatni, beszélni. Hiba volt, mert beleszerettem, és barátzónába tett. Most, majdnem másfél év után jutottam el oda, h inkább nem keresem, nem tartom vele a kapcsolatot. Talán így könnyebb lesz.
2017. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, kérdező?
2018. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!