Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő alatt alakult ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt alakult ki nálatok a szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm közel egy hónapja, de egyszerűen nem tudok szerelmes lenni belé.

Nagyon helyes és aranyos lány, odaadó meg minden, kívánom is ha vele vagyok, nagyon bírom, de nem érzek olthatatlan vágyat iránta, sőt, sokszor nincs is kedvem elindulni hogy találkozzak vele, együtt legyek vele, inkább ülnék itthon, sorozatoznék, vagy lemennék a kocsmába a megszokott társasághoz inni két sört.


Persze mikor vele vagyok már jó, és sose bánom meg, de na, ez így nem a legjobb.

Szakítani nem szeretnék vele, de ez így nem a legjobb.


Esetleg idővel ez megváltozhat, volt valaki hasonló cipőben?



2016. nov. 8. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

"inkább ülnék itthon, sorozatoznék, vagy lemennék a kocsmába a megszokott társasághoz inni két sört. "


Nekem ez leginkább lustaságnak és rossz szokásnak tűnik.

Illetve az is furcsa, hogy együtt miért nem csináltok olyasmit, amihez kedved lenne?

2016. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
passzold át a csajod az itt rinyáló srácoknak :D
2016. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudnék úgy valakivel együtt lenni, ha nincs kedvem találkozni vele. Szerintem inkább azért "tartod" őt, hogy legyen valakid, de nem azért, mert ő kell. Nem sok jövőt jósolok, és így biztos, hogy nem fog kialakulni a szerelem. Ami a szerelmet megelőzi (nálam), az az érdeklődés a másik ember felé. Nálad ez nincs meg szerintem.
2016. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a mi kapcsolatunk egyéjszakásnak indult...majd tobb ejszakás lett...rendszeres éjszakás...és inkább én nem tudomtam, hogy akarok-e tőle többet, igy 4 honap elteltével kezdtem szerelmet érezni. Ő viszont már a 2.honap elején szerelmet vallott,ami nekem elég kellemetlen volt és mondtam is neki, hogy nekem ez korai, főleg, hogy főleg ágyban vagyunk...ekkor iktatott be mégtöbb mozit,éttermet,vásárolgatást,együtt filmezést...stb.


N

2016. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég hosszú, úgy félóra volt a találkozástól.
2016. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért vagy vele? Kényszerből gondolom vagy megszokás.. Ha nem vagy oda vissza érte és nemvagy belé szerelmes minek vagy vele??

Szakits inkább az elején és a lány is tovább tud lépni..

2016. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!