Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belül a szivem mélyén érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belül a szivem mélyén érzem hogy szeret a ffi. Volt már olyan hogy úgy éreztétek hogy szeret, aztán piszok nagyot koppantatok?

Figyelt kérdés
Ettől félek h csak bebeszélem magamnak...
2016. nov. 8. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden eddigi párkapcsolatomnál ez történt.
2016. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt már, ahogy olyan is, hogy bejött az érzésem. Kockázat nélkül nincs győzelem...
2016. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak olyan volt, aki megjátszotta, hogy szeret, de rajta éreztem is, hogy nem valódiak az érzései.


Amikor valakinél azt éreztem legbelül, hogy tényleg őszintén szeret, akkor az úgy is volt.

2016. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így lánnyal, aki sejthette, de közömbös "pofával" próbálta az egész szituációkat részéről elintézni. Egyébként minden fiúval jókat beszélgetett, csak velem szemben volt ilyen fura. Nem léptem, mert én is attól tartottam, hogy biztos csak bebeszélem magamnak, egyébként lesz*r.
2016. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más.

Sokaknak nem kell tapasztalat és nyilvánvaló.

Sokak rengeteg és sok éves tapasztalat után sem tudják eldönteni.

Kérdésedből nem derül ki semmi sem sajnos.

Lehet igazán szeret, lehet bebeszéled. Nem tudjuk képességeidet.


Nálam nem volt még, de nem hagytam sosem egy nő belém szeressen. Mindig volt okom eddigieknél és féregség elcsábítani, csak mert megteheted.

2016. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!