Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kevesebbel értem be? Ezt érzem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbel értem be? Ezt érzem.

Figyelt kérdés

18 voltam, amikor összejöttem egy 21 éves fiúval.

Átlagos külseje van, nincs elhanyagolva, edzeni is jár, ami látszik is, de azért nem túlságosan. Szakmunkást végzett.


Amikor összejöttünk minden olyan jó volt. Nekem ő volt az első, a tökéletes, semmi sem érdekelt. Nem tudtam jobbnak elképzelni a dolgokat.


Aztán jött az egyetem. Megismertem másokat, új embereket, férfiakat.

Van egy férfi, akihez különösen vonzódom. Azért mondom, hogy férfi, mert 10 évvel idősebb. Nyilván érzi, hogy nekem is nagyon tetszik, mert elég erőteljesen elkezdett mostanában flörtölni velem. Nagyon helyes, dr-i "rangja" van, de az egész lénye annyira megnyerő. Helyes, magas, jól néz ki, jó a humora.


Gondolkodás nélkül összejönnék vele, ha nem lenne a párom. Sajnálom, de ezt érzem. Bűntudatom is van, de valamiért nem akkora, hogy ezzel a férfivel megszakítsam a kapcsolatot. A párom így is elég féltékeny, és mintha érezte volna korábban is, hogy a dolog nem lesz hosszútávú mindig úgy féltett.


Nagyon sajnálom a párom. Szerintetek lépjek? Hagyjam el? De ezt a férfit gyakorlatilag nem is ismerem, csak nagyon vonzódom hozzá. A legrosszabb, hogy többnek látom a páromnál és azt érzem, hogy mellette lenne a helyem.

Hogyan tegyem, hogy a páromat ne sértsem meg? Mert nem ez a szándékom.

Szerintem valamit egyébként érez a dologból, mert nem akarok már tőle semmit, szexet egyáltalán. Teljesen elhidegültünk. Ez nagyon rossz jel, igaz?



2016. nov. 12. 23:10
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%
Ez van amikor ösztönszerűen él az az ember és nem áll meg néha gondolkodni saját magán. Nem a kialakult helyzet a tragédia, vagy az érzéseid a tragédia, hanem hogy nincs benned tudatosság. És ez minden gondod forrása is...
2016. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor most mit tegyek, de komolyan? Azt mondod, hogy tartsak ki mellett, mert ez csak egy "fellángolás"? De mit tegyek, komolyan kezdek rosszul lenni a gondolattól, hogy le kellene vele feküdnöm. Pedig ez nyilván egy kapcsolatban "elvárás". Egyszerűen vele nem látom a kiutat.
2016. nov. 12. 23:37
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha azt érzed, hogy nem ő az igazi, akkor az a legkorrektebb, ha szakítasz. De ne azért szakíts, mert a másik pasira apellálsz, mert akkor simán lehet, hogy megbánod még ezerszer is. Hanem azért szakíts, mert elmúlt a szerelem.

U.i.: azért gáz, hogy a dr-i rang ennyire megdobogtatja a szíved ilyen fiatalon.

2016. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Döntsd el mit akarsz ezt mi nem mondhatjuk meg helyetted.

Minek lennél olyannal aki számodra már nem vonzó ? se a szex,se az életvitel,se a stílus mindent kifogásolsz már benne,akkor már fölösleges folytatni. Lehet,hogy doktor 10évvel idősebbel nem fog összejönni a dolog, de legalább nem az mellett vagy aki mellett nem is akarsz. Sajnálatból együtt maradni ? Fölösleges,én egy szakítást 3 hónapig húztam sajnálat miatt utána csak még rosszabb volt,közben már szexhez se volt kedvem

2016. nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

3; neked is jó nagy kisebbségi komplexusod van. Összesen 7 dolgot sorolt fel kérdező, neked ebből csak annyi maradt meg, hogy doktor.


Kérdező, ha ez csak 1-2 hete tart, akkor még várjál. Ha már régebben, akkor szakíts. A párodat nemcsak a szakítással bántod meg, hanem ha vele maradsz, kegyelemből, akkor elvesztegeted az éveid. Ezalatt együtt lehetne valakivel aki tényleg szereti.


Nem olyan ritka, különösen fiatalkorban, hogy egy kapcsolatban az egyik fél "kinövi" a másikat. Régen jó pár voltatok, most meg nem, mert megváltoztatok, minimum te, lehet ő is. Nem egyfele tartotok, hanem szét.

2016. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Missi_Key ***** válasza:

van mondás miszerint ha igazán szerelmes lennél a párodba nem szeretnél bele másba....(hacsak nem akarsz háremet tartani pasikból, ami totál érthető lenne)


ha a másik pasival akarsz lenni, csak azért ne szalaszd el mert valakit nem akarsz "megsérteni"....


sztem ha szakítani akarsz csak anyit mondj h már nem szereted és ne azt h kevés neked, és már sincs sértődés...

2016. nov. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts a mostanival, mert így csak kinlódtok. Jobb neki is, neked is. Ami meg a doktorurat illeti, esélyes, hogy csak kúrogatás lesz a dologból. Írtak előttem itt tudatosságról, maximálisan alkalmazni kell. 30/f
2016. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kicsit ismerős szitu, én is egy szakmunkás sráccal voltam együtt, mikor elkezdtem az egyetemet, és ott én is rádöbbentem hogy a csoporttársaimmal mennyivel jobban el tudok beszélgetni, mennyivel több közös téménak van. Az exem meg le is nézte az egyetemistákat... Szóval igen, van az a pont, amikor az ember rájön, hogy nem a másik neki az igazi, és ilyenkor szakítani kell.


A doktori címmel, 10 év plusszal rendelkező illetőről - ezek alapján feltételezem, hogy a tanárod, ami nem túl helyénvaló, amíg tanít téged - viszont azt tudom mondani, hogy csak akkor menj bele, ha szakítás után egy hónappal még mindig tetszik. Velem volt már olyan, hogy azért tetszett meg valaki, mert a tudatalattim ezzel jelezte, hogy nem vagyok boldog a párkapcsolatomban.

2016. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Borzasztó felszínes vagy. Hagyd ott a srácot, jobb lesz neki nélküled
2016. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!