Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha hiányzik?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit,nem jártunk csak ismerkedtünk. De kidobott,azért mert nem beszéltem eleget. Csúnyán váltunk el. Gyűlölöm is,de egyben hiányzik. Ő azt állította ,hogy én vagyok a hibás. Hiányzik. Mit tegyek?
2016. nov. 13. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

semmit, mégis mit akarsz tenni? nem kellesz neki, ennyi, képes vagy ezt feldolgozni?

keress másik srácot!


már nem azért, de ez is kettőn áll a vásár, és a pasi erősen egoista, nincs olyan, hogy csak te vagy a hibás.

egyébként mi van akkor ha akkor keveset beszéltél? leblokkoltál, ennyi. van ez így.

egyébként szerintem elég átlátszó sz..r szöveg az, hogy nem beszéltél eleget. ez csak kifogás, nem emiatt dobott ki, nyugi!

2016. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet is értek az előzővel meg nem is.


A keveset beszélsz sok mindent jelenthet. Valóban csak keveset kommunikálsz, vagy inkább a szociális intelligenciád, esetleg az érzelmi alacsony?


Ez a mindkét fél "hibás" igazából meg így van: Lehet olyan is, hogy csak az egyik fél a hibás valamiben, de a FELELŐSSÉG... na az mindkettőjüké mindig, minden esetben.


Tegyük fel hogy az illető olyan nőt keres, aki elmondja mindig az érzéseit, teljesen feminin karakter, és nem kell állandóan "bontogatni/felnyitni" a másikat. Beszél az érzéseiről. Kérdez, véleményt nyilvánít, elmondja mi hogyan érinti, stb. Tegyük fel, hogy te nem ilyen vagy, mégis összejött veled. Nyilván ez így halálra van ítélve, mivel mások az elvárások, annak ellenére, hogy egy kapcsolatba adni megyünk alapvetően, hosszú távon nem működne. Akkor értelemszerűen nem érdemes összejönni sem, mégis megtettétek tegyük fel. Ki a hibás? Senki. Ki a felelős? Mindketten. Más karakterisztikátok, tulajdonságaitok, elvárásotok van.


Mit lehet tenni? A te szemszögedből azt teheted, ha ŐT akarod, hogy változtatsz a hozzáállásodon,személyiségeden (önismeret,személyiségfejlesztés,gyakorlás,gyakorlás). VISZONT! Más miatt érdemes megváltoznod? Merülhet fel a kérdés. Én azt vallom, ha változtatsz magadon, azt ne más miatt tedd, hanem magad miatt. Jól érzed magad a bőrödben most úgy, ahogy vagy? Amilyen vagy? Ezt a kérdést tedd fel magadnak.


33F

2016. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!