Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is furcsa ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is furcsa ez?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem egy haverommal és kérdezte hogy miért nem helybéli lányokal ismerkedem,és rendesen lehülyézett,mert azt válaszoltam,mert zavar hogy helybéli.Jó tudom közel lenne,nem lenne távolság,de nem élek túl nagy városban,és valamiért engem zavar,ha az adott lány ismerné az egész baráti köröm,ami fen áll,mert a barátaim elég nagy cassanovák,és fen áll ez a mindenki ismer mindenkit..Ez normális nem,mármint hogy így gondolom.
2016. nov. 18. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem normalis. Meg nincs is baratnod de mar elore nem bizol benne, hogy felted a casanova haverjaidtol?
2016. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy szakítás után kibeszél,az exem ezt csinálta
2016. nov. 18. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kellene szakítani?Maradjatok együtt örökre.


Ez a baj,sokan előre tudják,hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolat.

2016. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én a lánynál azt gondoltam öröké fog tartani,de ő félúton rájött hogy utál,aztán kibeszélt,és ezért kérdezem hogy fura ha valaki nem helybéli hanem messzebbi lánnyal szeretne járni
2016. nov. 18. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne számítson a haverod véleménye.

Éld úgy az életed, ahogy TE jónak gondolod.

2016. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem furcsa, sőt becsülendő. Ismerek ilyen belterjes településeket, ahol senki nem tenne 2 lépést egy másik nőért, inkább ráugrik arra, akinek már megvolt xy a faluban, de ez pket nem zavarja, mert ugye tudják, hogy jó családból való stb. stb.

Én valahol önbizalomhiánynak is tartom, vagy kényelmességnek, ha valaki csak a megszokott körből válogat.

Megjegyzem egy konkrét településen (nem lepukkant falu, tehetősebb népek lakják), ott az a módi, hogy a 30as pasik akik nem állapodtak meg a szintén helyi csajaik mellett (akik azóta férjhez mentek), azok a helyi felnövekvő generációt fogyasztják, vagyis a 18-20 éves kis csajokat. Őket könnyű behülyíteni, és félrelépni mellettük.

2016. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 RoseTyler ***** válasza:
Semmi gond ezzel. Ott ismerkedsz, ahol akarsz. Nem tartozol magyarázattal miatta senkinek sem.
2016. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!