Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 kilot hiztam a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 kilot hiztam a férjem kevésbé kiván és szeret, elvagyok keseredve van igy más is?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 15:53
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ne virulj, a nőknek sem jönnek be a hájas pasik!


Amúgy kérdező, ez a csak 15 kiló, hamar csak 20 lesz, meg csak 25 stb... mert ahogy mondtad hízékony vagy.

Kicsit neki kéne lendülni a fogyókúrának, ha változtatni szeretnél a jelenlegi helyzeten.

2016. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
41%
biztos van.aki elfeledkezik magáról és csak gyüjti magára a zsírt és mantráza hogy így is el kell fogadjon a férfi.csak a férfi nagyon is vizuális ,ha meglát egy nagy hájplacsnit lehet fel sem áll.
2016. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Ö azt mondta szeret de igy nem anyira mint régen. amikor kérdeztem miért?azért mert meghiztam és nem kiván annyira. és azért esik roszul mert nemvagyok bálna és még csak 25 vagyok milessz késöbb...?? tudom fontos a külsö de nem minden és ugyérzem ennyire undoritó lennék? 15 kilo miatt megcsapant a szerelme??
2016. nov. 19. 16:28
 14/47 anonim ***** válasza:
78%
sirással,panaszkodással nem oldassz meg semmit,akkor én a helyébe visszakérdeznék hogy ennyire megerőltető lefogyni??? .
2016. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
49%
Mi lenne,ha nem nyivákolnál,hanem elmennél edzeni?Ja,hogy ahhoz lusta vagy...az más.Neked se tetszene úgy a férjed,ha meghízna,legalábbis én személy szerint nem bírom a kövér embereket.
2016. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy éhes vagy. Az asztalra ki van téve két tányér spagetti. Az egyik szépen van elkészítve, a másik csúnyán. Melyiket választod? A szépet. Mindenki azt választja, mert azt fogja megkívánni, de a spagettit magát, attól még ugyanúgy szereti, és ha rákényszerül a csúnyát is megeszi, de nem olyan étvággyal. És ha így állsz hozzá, hogy mi lesz később (még tervezel felszedni 25 kilót?), akkor elmondom, mi lesz: válás. Mert szép dolog a szeretet, de a szerelmet, a tüzet háj, meg plusz kilót nem fogják éltetni sokáig.
2016. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, kicsit szállj már ki a fejeden keringő körhintából és olvass is válaszokat, ha már kérdezel.


A férjed őszintén megmondta a problémáját. Egy párkapcsolatban pedig ami az egyiknek probléma, az a másiknak is az... Most kettőtök dolga, hogy megoldjátok. Állíts össze egy értelmes étrendet, keress egy számodra vonzó mozgásformát és kérd a férjed segítségét, hogy legyen alkalmad elmenni mozogni és módod az életmódváltásra.


Ennyi. A legjobb, ha olyan mozgást találsz, amit együtt is tudtok végezni - squash, tenisz, spinning, akármi - persze ha tudjátok a gyereket kire hagyni. Így egyből közös aktivitás is lehet, kettesben lehettek, ez a ti időtök. Ha nem megy, akkor csak te menj el mozogni, pár hónap alatt már látványos eredményt lehet elérni. Nem akarod, hogy a férjed büszke legyen rád? Oké, a test nem minden, de mióta leadtam 16 kilót, a párom nem győz ámulni rajtam, pedig mindig is imádott.


És azért 15 kiló felesleg már nem is egészséges. Tessék tenni magadért!

2016. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Valaki már írta előttem: a "kevésbé kíván" és a "kevésbé szeret" között kb. akkora a különbség, mint a villanyégő és a cserebogár közt... nagy. (Bár érdekes, hogy ezt egy családanyának magyarázni kell, de mind1)

Nem kell elkeseredni meg szomorkodni, ettől nem lesz jobb. Igenis fogyózni kell, de nem ilyen nők lapja (direkt kisbetűvel) szintű nyomorékságokkal meg "fogyitabikkal", hanem rendesen. Egészséges étkezéssel, edzéssel (otthon is rengeteget tehetsz magadért). Nem - csak - a férjed miatt, magadért!

Bátran ajánlom a lifetilt oldalt, guglizz rá, ill. asszem facebookon is fent vannak.

Nem csak a tested, az elért sikerek, az önbizalmad, a lelked is meghálálja majd!

2016. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
68%

Oké,tehát kaptál tanácsot,hogy diétázz,fogyj le! De te csak nyávogsz,hogy jaj így nem szeret,úgy nem kíván.

Talán a hozzáállásodon kéne változtatni. Mert sírni tudsz,de cselekedni már nem! Mikor szültél,hogy azóta felment 15 kiló?

2016. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
49%
keseregj csak meg hizz még,csak aztán ne csodálkozz ha idővel megcsal egy vékonyabb nővel,mert kb ez lessz.
2016. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!