Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 kilot hiztam a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 kilot hiztam a férjem kevésbé kiván és szeret, elvagyok keseredve van igy más is?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 15:53
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
27%
Milyen vicces,hogy a sok dagadt couch potato leszavazza az értelmes válaszokat :D
2016. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
27%
ne zabálj annyit malacka. rakj össze egy normális étrendet és máris előbbre vagy.egy elhízott hogy mondhatja magára hogy "igényes" ? mire vagy igényes?magadra bíztos nem.
2016. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
46%
sok elhizott nőt megcsalnak,te is igy jársz mert nem adsz magadra.a férjednek meg kell a szex vékony nővel.
2016. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
82%

És az miért van, hogy fordított felállásban egyből szemét, felszínes a nő, magas elvárásokkal?

A férfiaknak amúgyis könnyebb vigyázni az alakjukra, nem terhesek, nem szülnek, gyorsabb az anyagcsere, kevesebb a hormonális változás, nincs PCOS szindróma, stb. De mégis egy rakat pali el van hízva, azt a sör hasika az férfias, meg cuki mackó, anyám kínja.... Bocs, de a nőknek is fontos a vizualitás, ki izgul fel egy lihegő, izzadó hájpacnira, akinek keresni kell a fa$zát?


Aki meg zabál, mint a disznó, de nem hízik, csak ilyen típus, az szintén kussoljon...

2016. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Igazatok van!! régebben futotam csini voltam most elhanyagoltam magam ezen tuti változtatok és olyan leszek akire büszke a párja. viszont az hogy egy molet nö igénytelen?? nem vagyok igénytelen magamra. ha nemtudod mi az igénytelenség ajánlom a google. köszönöm a hozzászolásokat!!
2016. nov. 19. 17:49
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezdj drasztikus fogyókúrába, mert utána duplán fog visszajönni, inkább egy teljes életmódváltást javasolnék (étrend, mozgás).

A férjed őszinte volt, elmondta mi a gondja, esélyt kaptál, hogy változtass, a többi Rajtad múlik.

2016. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
#24 erről van szó! kérdező,látod már a kritikák is jók voltak arra hogy elhatározd hogy változtatni fogsz.👍 hajrá
2016. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
0%
Délelőtt 10 11ig ne egyél semmit. Ennek megfelelően csúsztasd az étkezések időpontját. Az utolsó étkezésed alkalmával minimális legyen a szénhidrát beviteled. Az étkezésed legyen fehérjedúsabb 1.5-2 gramm/ testsúlykilogramm. 1.5-3 hónapig kondizz, nagyobb izomtömeg több kalóriát éget el. A harmadik hónaptól kezdj el állóképességi edzéseket csinálni, az erönléti edzéseid során csökkentsd a súlyokat és növeld az ismétlésszámot. Heti 3xfél órás edzések bőven elegendőek. Ezt csinálod, 5-6 hónap alatt fitneszmaca alakod lesz (nem testépítőmaca). Próbáld ki, menni fog, csinos leszel.
2016. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!! igazatok van!
2016. nov. 19. 18:14
 30/47 anonim ***** válasza:
#28 ra semmiképpen ne hallgass! nem ért hozzá csak írógat összevissza.főleg ,ha reggel 7kor kelsz 😂
2016. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!