Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 kilot hiztam a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 kilot hiztam a férjem kevésbé kiván és szeret, elvagyok keseredve van igy más is?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 15:53
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Azt hiszem végre lenyugodtam és nem ara kell gondolnom hogy lehet nem maradunk együtt hanem arra hogy bár a szemembe már nem olyan mivel kicsit csalodtam benne de nekem igyis ö az egyetlen!! Tiszta szivböl igazán szeretem!! És nem akarok ismerkedni gusztustalan aki ilyen privát üzivel felkeres!! hányás!! Hiszek a jobban-roszban :-D
2016. nov. 20. 17:50
 42/47 anonim ***** válasza:
41%

13: Szerintem igazad van, és a legtöbb férfinek most vagy az ideálja, sőt, még plusz 5-15 kilóval lenél az.

Inkább arra gyanakszom, hogy ő nincsen tisztában avval, miért nem kíván már, és ezt tudta megnevezni - TÉVESEN.


Inkább az szokott baj lenni, hogy szülők lettetek és nem tudja a megváltozott helyzetet feldolgozni még.


Nagyon gyakran éppen az a bajuk a fiatal apáknak, hogy a nőjük ANYA lett, és az anya szexuálisan tabu számukra. Érdemes lenne szexológushoz fordulnotok evvel.

2017. márc. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

17: De honnét veszed, hogy van 15 kiló feleslege?

170/75 az normál testsúly!

Akkor volt extrém sovány, amikor megismerkedtek.

Most lett normál testsúlya.


[link]

Az Ön testtömegindexe

24,49

Kategória: normál

"Kedves Hölgyem! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. "

2017. márc. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Most megnéztem 58 kilóval:


[link]

"Az Ön testtömegindexe

20,07

Kategória: sovány

Kedves Hölgyem! Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. "


Meg egyébként nem kéne elfelejteni, hogy az ember csontja 35 éves koráig épül, sűrűsödik. Tehát a kilók nagy része, amit a mérleg mutat, ebből adódik és nem a más testrészek növekedéséből. Azt is érdemes figyelembe venni, hogy a mell is nő mindez idő alatt, nekem még 33 és 39 évesen is jelentősen nőtt, 1-1 kosárméretet mindkét alkalommal, ez is súly természetesen.

Már a nemünk neve is azt jelenti, hogy nő, növekszik.

a férfiak is testesednek egészen 35-40 éves korukig, addig még nincsen teljesen készen a szervezetük.

2017. márc. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Ne hallgass arra, aki azt mondta, hogy ne egyél d.e. 10-11-ig. A reggeli a legfontosabb étkezés!

És ne kezdj drasztikus fogyókúrába, inkább próbálj életmódot változtatni. Pl.kevesebb szénhidrát, cukor, több mozgás stb. Kitartás! És örülj, hogy a párod őszintén elmondta, mert így van lehetőséged változtatni, jobb ha megcsal, aztán akkor vágja a fejedhez, h azért mert elhíztál és már nem kíván..

2017. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
*jobb mint ha megcsal
2017. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a testsúlya a normál tartomány tetejébe esik, még érezheti magát rosszul a bőrében. Én is ugyanitt mozogtam a jelenlegihez képest 15 kiló plusz súllyal. És nem, nem voltam disznóvá hízva, de nem voltam ilyen feszes és erős, mint most. Izomtalan töltöttgalamb voltam, és gyanús, hogy a leírt előzményekkel a kérdező sem izomtól dagadó testű amazon lenne. Hiába nincs baj a testtömegével, ha az izomzata helyén is zsír van, nem lesz vonzó a teste.
2017. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!