Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert változott meg? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert változott meg? Nem tetszem mar neki? Pasik, ti, hogy latjatok a helyzetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy eve dolgozom egy helyen,33eves vagyok eddig kétszer fordult elő velem összesen,hogy valaki komolyan felkeltette az érdeklődésem!Sokan udvarolnak nekem,de nem vagyok egy feleslegesen ismerkedő típus!A főnököm azonban az első talalkozasunktol valahogy nagyon érdekel!Több bókot kaptam mar tőle is,amik jol estek bar közönyösen reagáltam!Nem szeretném,hogy tudja nagyon is tetszik nekem,mert mindkettőn van parkapcsolata!Előfordult mar közös munkank során,hogy egy ügyfél azt hitte ő a férjem(én csak mosolyogtam,mire ő:latod masok szerint is osszeillunk stb)Es kaptam mar máskor is efelé reakciokat tőle.Egy nap azonban mar nem tudtam mit kezdeni az erzeseimmel es bejelentettem felmondok elvállaltam egy munkat máshol egy idényre.Azt mondta ,ha letelt az idény visszavár.Ebben maradtunk.A búcsú bulimra nem jott el(bar nem végleg mentem el)A hazateresemkor jeleztem,hogy otthon vagyok.A lányt akit a helyemre felvett kirúgta(bar nagyon nem.jol végezte a munkáját)Volt afelé Welcome bulim is az irodában,amit ő a buli kezdése előtt par perccel tudott meg,hogy lassan erkezem!Felbehagyta a munkáját es elrohant meg mielott odaértem volna!Aztán sokaig került,mar a kollegaimnak.is feltünt,hogy kerüli a velem való találkozást!Eltelt két hónap ez azota sem változott,ha veletlenul mégis összefutunk,teljesen el van nemulva!Ha valami feladatot kell megcsinálni is a kollégámnak mondja el,mintha én.ott sem.lennek pedig tudja jol azaz én hataskorom!Rákérdeztem ,hogy a munkámmal van e baj,de azt mondta.mindent nagyon jol csinálok!De most akkor.mi van???Miert kerül Ennyire???
2016. nov. 20. 09:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Valójában,azért kattogok ezen,mert,talan szerencsésnek mondhatom magam,de nem voltam meg ilyen helyzetben,hogy valaki érdekelt es ipaen szituációban talaltam volna hirtelen magam,ez persze annak is köszönhető nyilván,hogy ez a masodik eset xxxev alatt,hogy egyáltalán ilyen hatást váltott volna ki belőlem valaki!Pont ezert nem vagyok biztos a helyzet megítélésemben.Ket verzió van Számomra is,az egyik az,hogy a sajat érzéseim miatt esetleg túl gondoltam az ő cselekedeteit a masik pedig az,hogy nagyon is,hogy érdekeltem es nem akarja,hogy azberzesei
2016. nov. 20. 16:43
 12/12 A kérdező kommentje:
Szóval nem akarja,hogy az érzései eluraljak,igy gátat szab nékik a közönyössegevel.
2016. nov. 20. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!