Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy ti szakítottatatok, aztán úgy alakult, hogy jóban maradtatok, találkozgattatok, mint barátok és később bennetek újra fellobbant a láng? 26/L

Figyelt kérdés
vagy ha már egyszer valakiből kiszerettünk, arra sosem fogunk már tudni utána "úgy" nézni? Hogy lehetséges párként?
2017. jan. 11. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem :)
2017. jan. 11. 09:26
 3/6 A kérdező kommentje:
De úgy látszik nem csak engem foglalkoztat ez a dolog
2017. jan. 11. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Akivel szakítottam, azzal végleg vége lett, még találkozgatni sem akartam vele. Minek?
2017. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, és újra szakítottam vele

Kivéve a mostani páromat. Vele ősszel jártunk egy hétig, azután rájött, hogy nem áll készen még egy kapcsolatra. Egy hónapja megkeresett, hogy járjunk megint. Azóta járunk és működik. Mivel amikor dobott, semmi se volt, ami nem működött volna.egyszeruen csak rosszkor jöttünk össze.

2017. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2év együttlét után úgy éreztem vmi elmúlt ellaposodott aztán pár hónap külön lét rádöbbentett h hiányzik azóta eltelt még 8év összeházasodtunk és éppen babát várunk. Néha el kell veszíteni vkit h rájöjj mit is jelent neked.
2017. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!