Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mégis mi lesz? (Ebbe jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mi lesz? (Ebbe jól beletenyereltem)

Figyelt kérdés

Szóval adott egy férfi, munkatárs, akivel egy céges bulin ismerkedtem meg közelebbről. Később elhívott randizni, ahol virágot hozott, minden ajtót kinyitott nekem, a kabátom rám segítette, szóval teljesen úriember volt. Volt még pár randink és bár nem vágytam kapcsolatra, teljesen beleszerettem.

Na de mint később kiderült, barátnője van hosszú ideje, amit "elfelejtett" mondani.

Teljesen sokkolt a dolog, egyszerűen nem értettem az egészet, mégis megbocsájtottam neki.

Aztán elmondta a barátnőnek, hogy vagyok neki és velem akar lenni, aki még aznap el akart költözni, de aztán elkezdte öngyilkossággal zsarolni, meg betegszabadságra ment, szóval most ott tartunk, hogy hiába szeretne velem lenni (sőt, nálam is alszik napokat úgy, hogy a barátnő tudja, hogy itt van), nem tudja otthagyni.

A probléma, hogy teljesen odavagyunk egymásért, és tudom hogy most megkapom majd, hogy tönkretettem egy kapcsolatot, de hát én nem tudtam az egészről, mire megtudtam már "késő" volt.

A kérdés hogy mi lenne a legjobb megoldás, vagy mit csináljunk, hogyan tovább?


2017. jan. 22. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is fájna nekem én kilépnék ebből az egészből és elfelejteném a férfit. Még is, milyen jövője lehetne ennek? Akad még bőven normális férfi.
2017. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek ne higgyj el minden ostobasagot, amit hallasz, es akkor jo leszel.
2017. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kilépnék én ebből, hidd el, de már túlságosan benne vagyok.

Amit hallok, azt nem hiszem el, csak amit látok és érzek, azt.

2017. jan. 22. 19:28
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
"...de aztán elkezdte öngyilkossággal zsarolni, meg betegszabadságra ment...." - csak kerlek, miutan atejtett ezzel az ordas nagy baromsaggal (tehat azert nem szakit a baratnovel, es lesz veled, mert az nagy dramajaban betegszabadsagra is ment. Vilagos...hogyne.) ne ide gyere panaszkodni, hogy "pedig en annyira ereztem es lattam, hogy szeretett". Tisztesseges ferfi nem igy fog eljarni, ahogyan o jart el az elejetol fogva, sajnalom. Most kapott egy kis szabadsagot, parszor teged kielvez, addigra meg a megszokott kis elete a noje mellett lenyugszik, es miutan megunta az uj puncit megy vissza a megszokott kerekvagasba, ami mellett nyugodtan nezegethet hozzad hasonlo kis "onszorakoztato" projekteket.
2017. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Itt van mellettem szinte mindig, hallom mit beszélnek, tudom mi történik. Úgy volt hogy kiköltözik a házból, most még sem akar. A kérdés inkább arra irányult, hogy ha zsarolja, hogy öngyilkos lesz, ezt csinálhatja akár örökké is, ez az aminek nem akarom sem őt sem magamat kitenni...
2017. jan. 22. 19:39
 6/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, itt az a kérdés, hogy Te látsz ebben a kapcsolatban jövőt?


Tudsz neki hinni, azok után, hogy hazudott neked?


Magadnak tennél jót, ha többet nem találkoznál vele. Ezt tényleg minden rossz szándék nélkül írom.

2017. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen igazam, de hamarosan akkor jon mar "jaj, ezt megsem tehetem vele...". Egyebkent pedig az ilyen idiota, ongyilkossaggal zsarolo emberektol a zsarolas targyat kell ugymond elvenni, hiszen o mindezt (tetelezzuk fel, hogy igaz a hapekod meseje) azert csinalja, mert azt hiszi, hogy a pasit ez erdekli es hat ra. Ezt kell elvagni (es ezt csakis hirtelen, hatarozottan lehet) egy koltozessel, es annyival, hogy "rendben, tedd meg, ha ugy latod jonak. Szia.". Amig a csaj latja, hogy ezzel mozgaskeptelenne teszi a pasast, addig ezt fogja csinalni, hiszen mukodik.
2017. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Senki se nézi ki a barátnőből, hogy öngyilkossággal fenyegetőzik? Én simán kinézem. Intézzetek neki orvosi segítséget.
2017. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, elhiszem hogy nem rossz szándék.

És igen, rengeteg olyan dolgot osztott meg velem, amiért azt gondolom, hogy őszinte velem, és tényleg velem akar lenni, hisz folytathatta volna titokban is tovább, ha nem akarná elhagyni a barátnőt.

2017. jan. 22. 19:47
 10/21 A legrosszabb ***** válasza:
Szánalom.
2017. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!