Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bele merjek vágni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele merjek vágni?

Figyelt kérdés

volt egy hosszabb nagyon intenzív kapcsolatom, ahol úgy tudtam szinte megszökni az agresszív pasimtól.

most van egy másik ami szintèn hatalmas szerelem volt, de nagyon sokat vagyunk külön munka miatt ès teljesen depis lettem emiatt, elhatároztam hogy vèget vetek ennek a kapcsolatnak.

megismerkedtem egy pasival, aki pont egy gyengèbb időszakomban jött, ès teljesen az ujja körè csavart.lefeküdtem vele.úgy èrzem szeretem de magamnak se merem bevallani, mert fèlek hogy megint csalódnom kell. egyszerűen időm nem volt feldolgozni az előző kapcsolatot, illetve kb le sincs zárva teljesen, már itt ez a pasi a legrosszabkor.ès ő folyamat sűrget, hogy szeret, minden nap azt akarja hogy nála legyek meg ilyenek, èn pedig folyamatosan visszafogommagam, tudom hogy szeretem, de nem merem átadni magam az èrzèseknek , nem merem bevallani magamnak se, mert rettegek hogy egy újabb nagy szerelmet hogyan dolgozok fel ha nem úgy alakul.

szerintetek mit csináljak?


2017. máj. 18. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Jézusom én követni sem tudom hány dákóról van itt szó.most melyik melyik akkor?
2017. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és próbáljátok megbeszélni, hogy ez neked még gyors, ha lehet vegyetek vissza a tempóból. Ha megérti jó, ha nem akkor hanyagolnám.
2017. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
próbaltam neki ezt mondani, de azzal jött hogy a hülye volt pasim miatt ő benne nem bízok, meg őt büntetem ezzel.
2017. máj. 18. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már az elején ezt nem érti meg, akkor mi lesz később. Én a helyedben nem ugrottam volna fejest ebbe a kapcsolatba csak azért hogy legyen valakim. Ha meg elmegy a vonat majd jön a következő ami fölvesz. De ez csak az én véleményem.
2017. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is: jól értem,hogy neked még párod van,mellette viszont már lefekudtel mással?


Mi lenne ha előbb azt lezàrnád? S hagynád,hogy a csávó is találjon magának mást?


Aztán meg: mindenki sokszor csalodott már,átverték egyebek.Próbálj meg ne a saját életed ellensége lenni.S ne másokat meg magad büntetni mások miatt.


Bármennyire is nehéz,de nyiss a fiú fele ha Ő is úgy akarja.Ha igy gondolkodsz soha nem leszel boldog.

2017. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!