Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyk ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyk ha szeretem a lakótársam, akivel vagyok fél éve, de ő nem akar engem komolyan mert nem vonzom olyan szinten?

Figyelt kérdés

És én nem tudok érzelmileg másfelé nyitni lezárni, főleg igy hogy lakótárs, és sokat marjuk egymást, mert én akarom őt, féltékeny vagyok, és erősen van bennem kisebbrendűségi komplexus, mert nem tetszem olyannira neki mert nem vagyok tizen huszon éves tinilány mint ami, aki kell neki:(

N30

Ő 42 éves


2017. okt. 8. 19:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

mindenbe beleszol, mit eszek mit iszok, mikor teszem azt, eppen hogy all a hajam, miert parfűmözöm magam, miert hasznalok ruha öblitőt, miért hasznalok tusfürdőt, miért hasznalok dezodort?!!!!


ne fürödjek le 12 óra melo utan, mert sosem erzi a termeszetes "illatom"


neki a scene lanyok is bejönnek ami ultra szerencsétlen, izléstelen szerintem.....engem meg ledegradal

2017. okt. 8. 20:19
 12/24 A kérdező kommentje:
ja es tegnap fejemhez vagta, hogy alig lat valtozast a testalkatomon, igy kudarcba fulladt az h jobban tetszem neki:( ő mondta
2017. okt. 8. 20:20
 13/24 anonim ***** válasza:
Na jó ez tényleg kamu,
2017. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Sajnos a rideg valóság!!!

Mi miatt lenne kamu???

2017. okt. 8. 20:52
 15/24 anonim ***** válasza:
Najó, szerintem ez betegség. Mindkettőtök részéről. Ő kiéli rajtad az irányításvágyát, és sosem fogja megadni, amire vágysz, mert valójában csak azért vagy fontos neki, mert kordában tud tartani. Hasonló, mint a nárcisztikus személyiségzavar, de pedig majd meghalsz, hogy a kedvében járj, meg akarsz változni miatta, de ez egy abszurdum, mert sosem leszel neki elég jó. Hülye vagy, ha nem hagyod ott, amint lehet. Nehéz továbblépni, de hidd el később azon fogsz gondolkozni, hogy mégis fi a francot akartam én ettől az idiótától. Hagyd már a fenébe tényleg. Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel. Nem véletlenül létezik ez a mondás.
2017. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

tegnap is h keressek olyan pasit akinek bejövök teljesen, meghat mondta többször is h nem zavarna ha lefeküdnék massal:(((

ő azóta fel eve nem volt massal csak velem, de csak amiatt mert nincs lehetősége,még...:(

2017. okt. 8. 21:06
 17/24 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy engem rengeteg csalódás ért, sosem vettek kolyan, csak szexre voltam jó!

Soha nem volt kapcsolatom!:(

És nem is lesz utána sem, teljesen érzelmi roncs vagyok, amiatt mert nem szeretnek....:(ha vége vele, akkor kivétel nélkül csak a rossz érzések maradnak, én megölöm magam....nem birom ki ha idehoz más lány, tuti felvágom az ereimet....

2017. okt. 8. 21:09
 18/24 A kérdező kommentje:
komolyan
2017. okt. 8. 21:10
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem volt kapcsolatod. Egy tucat pszichológus lenne szükséges ahhoz, hogy valamennyire is komolyan vehető nőt csináljanak belőled.
2017. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
igenis normalis, kedves, vicces, gondoskodó vagyok, de nem értékelnek, nem vagyok idegbeteg , szomoru, ha érzem h figyelnek rám kicsit, is de ezt nemigazan kaptam meg soha
2017. okt. 8. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!