Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyk ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyk ha szeretem a lakótársam, akivel vagyok fél éve, de ő nem akar engem komolyan mert nem vonzom olyan szinten?

Figyelt kérdés

És én nem tudok érzelmileg másfelé nyitni lezárni, főleg igy hogy lakótárs, és sokat marjuk egymást, mert én akarom őt, féltékeny vagyok, és erősen van bennem kisebbrendűségi komplexus, mert nem tetszem olyannira neki mert nem vagyok tizen huszon éves tinilány mint ami, aki kell neki:(

N30

Ő 42 éves


2017. okt. 8. 19:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem szakemberre lenne szükséged. Hogy el tudd hinni, hogy te is szerethető vagy. Nem szabad ilyen szinten függni senkitől érzelmileg. Kell neked egy cél, és egy jó terápia. Ebből fel lehet épülni. Pont emiatt tud kihasználni téged, mert ennyire nem értékeled magad. Nem ő az egyetlen, aki jó érzéseket tud neked adni. És egyébként is, folyamatosan szenvedsz miatta, nem veszed észre? Nem is ad neked jó érzést, csak ritkán, és mivel annyira hiányod van, hogy ez a pici "szeretés" jelent neked mindent, pedig sokkal többet is kaphatnál, csak el kéne hinned. Tudom, hogy nehéz, hogy mindenki csak a testedre vágyik, és te magad nem tudod őket megfogni, de akkor nem érik meg a szenvedést, senki sem éri meg a szenvedést. Te magad vagy az erő, amire szükséged van, senki más!
2017. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Ezen nem tud segiteni szakember!:(

Es hiaba nyitnek nem erdekel a tobbi pasi...es amugy is csak szorakozni akarnanak...:(meg tenyleg keptelen vagyok nyitni,folyamatosan ra gondolok...ő meg aztmondja nekem keressek olyan pasit akinek jobban tetszem :(:(:(:(:(

2017. okt. 9. 09:01
 23/24 A kérdező kommentje:

Kitol kaphatnek sokkal tobbet megis?:(

Soha senkitol nem kaptam...

2017. okt. 9. 09:02
 24/24 anonim ***** válasza:

Első lépés: keress másik lakótársat! Költözz el, bármi.

Második lépés: tedd túl magad a pasason!

Harmadik lépés: kezdd el szeretni saját magadat! Lásd magadban a jót!

Negyedik lépés: idő idő idő

Sajnos nem azonnal de egy pozitív irányú változás fog elindulni.

Ötödik lépés: nagyon sok idő után, érdekelni fog valaki más

Sok sikert :)

2017. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!