Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele merjek vágni egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek vágni egy kapcsolatba ezek után? Mondjam el neki h szeretem? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és az utolsó évem lesz az egyetemen. Van egy szaktársam akibe enyhén szolva de nagyon beleszerettem. El szeretném mondani neki meg minden de én az egyetem után rögtön megyek ki Németországba az apámhoz ugyanis ő német és besegítek apum cégébe. De most ha elmondanám a lánynak hogyan érzek nem tudom mennyi az esélye annak h kijön velem oda. Önző viszont nem akarok lenni de a távkapcsolat is nekem borzalmas lenne. Ti mit tennétek a helyemben?

2018. júl. 21. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen mond el. Egyszer élünk!
2018. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a bajom a sztorival, hogy azt sem tudjuk a lány viszonozná-e az érzéseid,de már azon pörögdz, hogy mi lesz ezután.

A másik meg, hogy nem KELL menned külföldre, nem tart senki pisztolyt a fejedhez, keresy akkor itthon melót.

Megmondod édesapádnak, hogy: Lieber Papa, ich möchte nicht nach Deutschland gehen, vorerst zumindest nicht, da ich meine Zukunft in Ungarn vorstelle. "


Probléma megoldva, majd apád is feltalálja magát, eddig is ezt tette.



29n

2018. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt még nem arról van szó, hogy bele merj-e vágni a kapcsolatba. Nem tudhatod, hogy a lány mit érez. Inkább az most a kérdésed lényege, hogy közöld-e vele az érzelmeidet. Szerintem el kellene mondanod, amit ide leírtál, és így lehetősége lenne mérlegelni, dönteni, hogy szeretne-e ezek mellett veled ismerkedni, kapcsolatba kezdeni. Ha nem próbálod meg, akkor megvonod magadtól a lehetőségét is annak, hogy alakulhasson valami. Viszont ha elmondod neki, amit ide leírtál, akkor legalább adsz egy esély magadnak, és neki is, hogy lehessen valami köztetek.
2018. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp mondd el, ne várj addig amíg késő lesz.

Ha nem is mondod el neki őszintén hogy szereted,csak utalgass rá. Próbálj közelebb kerülni hozzá,az is lehet az iskola után ő is kimegy veled,vagy te maradsz itt,akármi lehet. Emiatt el tudnád engedni őt? a jelennek élj, hogy most mi van. Németországban is sok lány van és lehet meg is fognak tetszeni,de egyikőjük sem ő lesz.

2018. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!