Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 feletti, szingli és öreg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 feletti, szingli és öreg (a nők szemében, mindenhol ezt hallom, hogy egy 40 körüli férfi már ássa el magát) férfiak, ti hogy tengetitek a napjaitokat? Jó így?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 09:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

30 felett már kiégedt pasasok vannak. Merevedési zavarokkal és apatestel. Adjak oda a kutyának azt a kis virslijüket!


26/N

2020. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Talán nem 20-asokra kellene ácsingózni és akkor nem tartanának benneteket öregnek :D
2020. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Jól "tengetem". Jövő héten megyünk Tihanyba a csajommal, aki 23 éves.


42F

2020. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Jól. Dolgozom, de azt sem a hagyományos 8 órában, és az sem megterhelő, semmi felelősség,rengeteg szabadnapom van. Akkor kelek amikor akarok, akkor fekszem amikor akarok, azt eszem meg azt nézek, amit akarok, nem kell alkalmazkodnom senkihez, a számlám is tele van, ah akarom naponta más kur.vákat hozatok. Biztosan nem cserélnék az itteni lepontozók 90 %-ával!
2020. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
3-as: Én is jártam ebben a cipőben, de vajon mennyire valódi szerelem ez itt és ott, és mennyire lesz hosszútávú a kapcsolat, elveszed-e feleségül, szül-e gyereket Neked?
2020. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon jól megvagyok! Van saját házam, kocsim és barátnőm is, bár tudom, most a szinglik lettek megszólítva. De ha az is lennék akkor is találnék magamnak nőt.

45F

2020. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Folytatva: Vagy igazából nem érdekel a hosszabb táv?
2020. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
A negyvenes nők szemében nem vagytok öregek.
2020. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Egész jól, mivel szabad vagyok.
2020. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

5.-nek. 3. vagyok.


Ne szüljön!!! És nem veszem el. Nem érdekel, hogy szerelmes-e belém, már kinőttem ebből a rózsaszín, nyálas, tinikorból, csak legyen velem. Ha lelép sajnálnám, de majd lesz másik. Én a MOST-nak élek.

2020. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!