Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazi főnyeremény vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi főnyeremény vagyok párkapcsolat szempontjából, mégsem értékelnek eléggé a férfiak, miért?

Figyelt kérdés
Csinos vagyok, adok magamra, imádok főzni, nagyon nagy a szexuális étvágyam.

2020. szept. 13. 12:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat választasz akik nem értékelnek.
2020. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
67%
üdv a klubban
2020. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép és jó. De lehet veled beszélgetni? Programokat csinálni? Nem vagy indokolatlanul féltékenykedő, kisajátító p.a?
2020. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Nem trollkérdés!
2020. szept. 13. 12:11
 5/69 A kérdező kommentje:
Igen, imádom, ha be nem áll a szám és hosszasan tudok valakivel beszélgetni. Kell a külön töltött idő is, nem vagyok féltekeny típus, attól nem fognak kevésbé megcsalni, hogy ezen aggodalmaskodom.
2020. szept. 13. 12:16
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
A személyiséged milyen? Lehet abban keresném a hibát.
2020. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%

Egyesnél a válasz.

Kicsit pontosíts, kik nem értékelnek?

2020. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
Majd lesz olyan aki érdekel jobban, engem sem érdekel minden nő. Van olyan akivel beszélgetni sem tudok mert annyira különbözünk. Ez így természetes szerintem. Nem érdekelhet mindenki.
2020. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy sokat beszélsz, már sokaknál negatívum. Nézd meg az eddigi kapcsolataidat, mi volt jó-rossz benne, és cselekedj måsként, mint eddig.
2020. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
100%

Értem hogy nem trollkérdés.

Ezek valóban fontosak tudnak lenni. Bizonyos helyzetekben. De fontos hogy lehessen veled értelmesen beszélgetni. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni akkor kérdezni, érdeklődni is lehet a dologgal kapcsolatban (ha valóban beszélgetni akarsz róla). Ezen kívül azért nem utolsó szempont a talpraesettség, mert inkább megfelelni akarsz a "tipikus férfi sztereotípiának" mintsem úgy hozzáállni hogy ok, tudsz ezt-azt, de ugyanezt én is elvárom minimális szinten ha nem is úgy mint te. Nem te akarod az anyja szerepét átvenni gondolom.

Kissé rápörögtél erre a "nem kellek senkinek" témára. Azt hogy kit keresel nem tudhatom férfiként. Nem feltétlenül a sok szex meg a finom kaja vonzza a férfiakat például. Nekem pl. fontos hogy normálisan, komolyan lehessen veled beszélgetni, legyenek céljaid, álmaid, terveid amiben tudok segíteni. Ha panaszkodsz, tudj segítséget kérni tőlem, vagy meghallgatni a javaslataimat és ne mástól keresd a megoldást. Illetve ne legyél ellentmondásos magaddal szemben kifelé a férfiak felé ha komolyan akarsz kapcsolatot. Csak őszintén, korrekten. :)

Egyszóval legyen egy érett hozzáállásod az élethez, ne kizárólag az "élj a mának" feeling hajtson. Bár gondolom nem vagy ilyen.

Futottam már bele ilyen nőbe mint amit fent körülírtam, és abszolút nem tetszett hogy miket csinál és kivel, miközben családon töri az eszét.

28F

2020. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!