Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazi főnyeremény vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi főnyeremény vagyok párkapcsolat szempontjából, mégsem értékelnek eléggé a férfiak, miért?

Figyelt kérdés
Csinos vagyok, adok magamra, imádok főzni, nagyon nagy a szexuális étvágyam.

2020. szept. 13. 12:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem értem meg.Teljesen normális jó fej pasi vagyok, mi az hogy így elutasítasz élből?
2020. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:
Nem, nem te egy beteg ember vagy. Nem vagyok köteles mindenkinek esélyt adni,nem szeretszolgálat vagyok.
2020. szept. 13. 14:54
 43/69 anonim ***** válasza:
63%
miért lennék beteg? ne ítélj hogy ne ítéltess.
2020. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
73%
Kèrdező! Tegyèl ide magadròl te is egy kèpet, ùgysem mersz. Legalàbb "Bandi a lò" felvàllalta magàt.
2020. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
68%
Igen kérdező, megérdemelne Balázska egy fotó viszonzást ha már ilyen romantikusan feltárta az érzéseit :D
2020. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
78%
Ku@rva jók ezek a beszélgetések 👍😄
2020. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
77%

Semmi nincs,amit fel kéne fedezni rajtad.Ezek a jelzők,amiket magdra aggattál,plusz a fizetési igényeid már eleve nem tettek szimpatikussá,és megismerni se igen lenne nagy kedvem egy ilyen kirakati stílusú nőt.

Tök mindegy az is,hogy milyen képet raksz ide majd.

A harsányságod nem vonzó,és ez az árucsere,bartelstílus,amikor a pofámba tolnak valamit,hogy" na itt vagyok", végképp nem az.

2020. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
70%

Ez a díszpita kategória válaszokból ítélve s kinek kell ez, aki élni akar...nem bántásként, bocsi csak a kérdésre válaszolva.


Neked valami jól szituált 50-es teszetosza bólogató béla való csak még nem világosodtál meg.

2020. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:
Az, hogy van egy határozott stílusom, nem szeretem, ha elnyomnak, az nem jelenti azt, hogy bólogató társra lenne szükségem. Nem fogok ide képet felrakni, nem arról szólt a kérdésem, hogy itt, ezen az oldalon akarok ismerkedni. Ameddig ti itt írkáltatok én edzettem.
2020. szept. 13. 18:12
 50/69 anonim ***** válasza:
79%

49

Fatbuk képfeltöltés edzés volt:))))

Akkor is az a sorokból a vélemény, hogy ha miss univerzum milliókkal is, de inkább a szingliség.


Hidegrázást kapni az eddig átjött személyiségtől...te álomherceget kergetsz, azok meg tehénpásztor lányokat meglátva inkább.

Nem vagy ösztönösen barátságos csak kedves jelzőnek megfelelni akaró...etikett színjátékos.

2020. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!