Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazi főnyeremény vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi főnyeremény vagyok párkapcsolat szempontjából, mégsem értékelnek eléggé a férfiak, miért?

Figyelt kérdés
Csinos vagyok, adok magamra, imádok főzni, nagyon nagy a szexuális étvágyam.

2020. szept. 13. 12:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer volt egy nőm, aki ilyesmi volt. A végén mindig mással foglalkozott, egyszerűen nem volt rám ideje. Ezt úgy kell elképzelni, hogy beszéltünk valamiről és ő random betolt valami témát és onnantól kezdve csak arról beszélt. A tervei havonta változtak, de hosszú távon is. Fogalma se volt magáról, legalábbis úgy tűnt nekem. Persze sportolt, főzött, takarított, dolgozott, jó volt az ágyban, de nem tudtunk egymással boldogulni.
2020. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:
1 ilyen tapasztalatod volt és levonod a következtetést, hogy akkor biztos én is ilyen vagyok. Minden pasimmal maximálisan foglalkoztam és alapvető dolog, hogy figyelek a mondandójára és igényeire. A jövőre vonatkozó fő terveim èvek óta ugyanazok. Nagyon tudatos vagyok. Az ilyen nőktől pedig félnek a pasik.
2020. szept. 13. 18:49
 53/69 anonim ***** válasza:
83%

Hideg kiráz töled pedig nő vagyok.

Mész a fejed után, szinte sértésnek veszed a válaszokat, kérdező.

2020. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
81%

52

Egy kis tudatvesztés sokat javítana személyiségeden úgy vélem;)

Amúgy, a maximális gondoskodás is idegölő...

Hiheted, hogy félnek tőled a pasik, de a tények szerint inkább kerülnek s ennek okain kellene tudatosan változtatnod;)

2020. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen következtetést nem vontam le. Leírtam, ami eszembe jutott. Egyáltalán nem ismerlek így felesleges bármi következtetést levonni. Te vetettél fel valamit, erre szeretnél választ kapni, de mintha az lenne a jó válasz, hogy a férfiak nem tudnak téged értékelni, mert rosszul vannak összerakva. Én nem félek a tudatos nőktől.
2020. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
76%
Jó kérdés ez, mert elég gyorsan levette a közönség, hogy mi a probléma kérdezővel. Normális pasival tényleg nehéz lehet az élete, de biztos van olyan, akinek pont bejön ez a lendület.
2020. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
76%
Kicsi lány, se én se mások nem félünk, ez jó önfelmentő mese. Inkább te és a hozzád hasonlók féltek, hogy jajj mi lesz akkor, ha az előre eltervezett dolgok nem pont úgy és akkor alakulnak, ahogy elképzeltétek.
2020. szept. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
72%

Félreérted kérdező.

Nem a férfiak félnek az elköteleződéstől, hanem a te célcsoportod nem akar te veled lenni valamiért.

A pasik sem félnek a hozzád hasonló nőktől, ha azok nem erőszakosak.

Am nem vagy te egy kicsit túl férfias?

2020. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok férfiak, van egy erős akaratom, bizonyos dolgokhoz ragaszkodom, de meg lehet próbálni érvekkel meggyőzni az ellenkezőjéről.
2020. szept. 14. 06:35
 60/69 anonim ***** válasza:
79%
Akkor hidd azt bmeg, hogy tökéletes vagy. Valamiért mégsem bírnak elviselni...
2020. szept. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!