Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki csak egy tűzoltó,men...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak egy tűzoltó,mentős, rendőr, biztonsági őr, árufeltöltő,postás stb annak nem lehet egy vékony pl orvos barstnője?

Figyelt kérdés
Mert ugye a diplomás nőknek ezek proli emberek, kevés 300 ezres fizetéssel.
2022. szept. 7. 07:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Édesapám 30 éve kézbesítő ( postás), édesanyám HR vezető egy multinál (50 feletti anyukám, a mai napig legalább 10 évvel fiatalabbnak nézik, nagyon szép nő, de tesz is érte).

Anno, amikor összejöttek, apukám még középvezetőként dolgozott a helyi tsz-ben, anyukám még tanult.


Jött a rendszerváltás, együtt építették fel az életük, soha nem érdekelte őket, hogy éppen melyikőjük milyen munkakört tölt be, ennél jóval fontosabb dolgok vannak egy párkapcsolatban és az élet egyéb területein is. Mindig segítik és támogatják egymást. Egy másodpercre sem merül fel, hogy ki mennyit keres és milyen pozícióban dolgozik, mert nem ez a lényeg!

2022. szept. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

1


Pontosan amivel te érvelsz az a múlt! Régen ez annyira nem számított! Arról beszélj hogy most 2022 ben lehetséges lenne e ez? Ugye hogy nem.

2022. szept. 7. 07:33
 3/26 anonim ***** válasza:
58%

Ismerek sok vékony, csinos orvosnőt (nem nehéz, mert én is az vagyok és egyetemen is oktatok) és leírok pár érdekességet:


1. A többség olyan helyekre jár kikapcsolódni, ahová az általad említett emberek nem sűrűn mennek (mert drágának találják), így nem is találkoznak.


2. A szebbeket egy könnyed nyári estén lazán leszólítja 3-4 hapsi úgy, hogy nincs rájuk írva a végzettségük, egyszerűen csak jól néznek ki.


Ebből a kettőből már össze lehet rakni, hogy bőven próbálkoznak náluk pénzes (emiatt jó eséllyel műveltebb) hapsik is, akik közül szintén válogathatnak. És mivel egy nettó egy-két milliós fizetéstől nem vágják hanyatt magukat, ezért náluk "pénzzel kompenzálni" sokkal nehezebb a külső-belső hiányosságokat. Apropó, pénz: végzettségtől függetlenül a legtöbb nőt zavarná az, ha a hapsi harmad-negyed annyit keresne, mint ő.


De kivétel erősíti a szabályt, ismerek 2-t, akiknek nem diplomás hapsija van (autószerelő, pincér), az egyik kifejezetten szép, a másik csúnyácska. Mindkét esetben már középiskolában összejöttek.


Amúgy szubjektív véleményem, hogy minél fiatalabb egy nő, annál kevésbé válogatós.

2022. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%

1-es válaszadó vagyok


Szerinted nincsenek diplomás, dekoratív nők mentős/tanár/tűzoltó/kézbesítő/stb. férfiakkal párkapcsolatban vagy akár házasságban?


Megsúgom, én is doktorált, fiatal, csinos nő vagyok, a párom gyári munkás.

Hidd el, hogy nem a legfontosabb a munkakör és a pénz egy boldog, kiegyensúlyozott kapcsolat esetében.


Szerintem esetedben a személyiséged lehet hatalmas visszahúzó erő, ezért nincs párkapcsolatod. Látszódik az írásképed alapján, hogy rendszeres visszatérő kérdezője vagy az oldalnak, hasonlóan provokatív stílusban szoktak megfogalmazni a kérdéseid.


Vezesd le máshol a frusztrációd egy kis sporttal és diétával, valamint önfejlesztő könyvekkel/terápiával. Te járnál ezzel a legjobban.

2022. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Itt a gyakorin a férfiak 80% így ír. Hova fogyjak 71 kilóval és magas férfiként? Ne 1-1 példákkal gyertek. Persze én is ismerek 5 fizikai melóst is akinek valamiért sikerült egy értelmiségi szép nővel a házasság. De van 100 ezer másik fizikai melós akinek meg esélye sincs. Szóval arányában nézzétek nem a véletleneket!
2022. szept. 7. 07:55
 6/26 anonim ***** válasza:
17%
Ápolónak tanulok, az a tapasztalatom, hogy a kis fiatal doktornők eléggé elvannak szállva maguktól. Köszönni pl már nem tudnak, akkor sem, ha én köszönök nekik előbb. Az pedig kizárt, hogy nem hallja, hacsak nem süket. Tisztelet a kivételnek, mert azért nyilván akad, de számomra ez elég fura...
2022. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Unokatesomnak mar 2 felesege volt, most egy harmadik novel el egyutt. 3 gyereke van az elso 2 felesegetol. Soha nem volt ertelmezheto munkaja. Volt amikor kenyeret szallitott ki a boltokba, volt amikor a vizugynel dolgozott valami soffor munkakorben, meg ilyenek. Gazdag sose volt, a valasoknal jol lehuztak, de megis mindig talalt maga melle valakit.
2022. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen nagyon nagyképűek. Viszont sok köztük a csinos és magabiztos jellemű. Ami szexuálisan izgató.
2022. szept. 7. 08:06
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
340ezres fizum van villanyszerelőként és diplomás, 440-et kereső barátnőm van.
2022. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Sosem értettem ezt az "orvos barátnős" dolgot. Illetve azok is kikkel járhatnak, kikhez mehetnek feleségül? Másik orvoshoz max, különben elég egyértelmű lesz, hogy ki hordja otthon a nadrágot.
2022. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!