Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki csak egy tűzoltó,men...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak egy tűzoltó,mentős, rendőr, biztonsági őr, árufeltöltő,postás stb annak nem lehet egy vékony pl orvos barstnője?

Figyelt kérdés
Mert ugye a diplomás nőknek ezek proli emberek, kevés 300 ezres fizetéssel.
2022. szept. 7. 07:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
szerintem egy sima melós nem is egy orvosra vágyik.
2022. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

Lehetni lehet. De miért is nem jó a gyári munkás férfinak egy gyári munkás nő? Az miért nem probléma, hogy a férfi magához képest valamilyen szinten jobb nőt keres, és az miért probléma, ha a nő magához hasonlót keres vagy talál (merthogy sokszor nem is feltétlen azért van a diplomás a diplomással, mert a nő kizárja a nemdiplomást, hanem mert olyan körökben mozog, ahol magával hasonlókkal ismerkedik... most csak azért ne ismerkedjen egyetemen, konferencián, munkahelyen, ahol megfordul és van is ideje megismerni a másikat, hogy "hátha Máltai Szeretetszolgálatot kell játszanom, és esélyt adnom Józsinak az Audi gyárból?")? A kettős mércével van gond.


Egyébként van nemcsak 1-1, hanem jó pár példa arra, hogy diplomás nő nem diplomás férfival van - megint más kérdés, hogy azok a férfiak általában tudnak valamit felmutatni (műveltséget, jó humort, jó külsőt, ambíciót, VALAMIT, nemcsak azt, hogy "hát szerintem a gazdag férfiak bunkók, én meg kedves vagyok, nem iszom és nem verek nőt, ezért kuriózum").

2022. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

12


Kit akarsz becsapni? Hogy a diplomás hölgy csak véletlen keres hasonlót? Bármelyik társkereső alkalmazásra ha felmész (férfi reggel) olyan nőket fog listázni akik kikötik hogy diploma nélkül ne is zavard. Szóval azonnal kizárják akiknek mondjuk csak érettségi van.

2022. szept. 7. 10:23
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
Egyebként most azon vitázol, hogy egy gazdag, sikeres, tanult nő miért nem macskajancsit keres magának?
2022. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nem azon. Hanem a mellébeszélésükön! Ha most a nők 99% nyíltan mondaná;


Diploma nélkül selejtek a pasik

Nekem magas jóképű , vékony/ izmos férfi csak a jó

Legyen milliós fizetése

Saját háza


Stb


Úgy az ég világon senki nem idegeskedne ezeken! Vagy tudod nyújtani vagy nem!


De a probléma az hogy ez nincs nyíltan kimondva, és sokszor félrevezető hazugságok jönnek elő. Meg a ritka esetekkel példálóznak mikor egy dagadt faszinak vékony nője van és anyagiak nélkül. (1 a 10 ezerből eset) de úgy van előadva mintha minden sarkon lehetne ilyen párokat látni.

2022. szept. 7. 10:39
 16/26 A kérdező kommentje:

14


Akkor most azt mondod amelyik férfi nem járt egyetemre és mondjuk nem is gazdag, az “macskajancsi”?


A legtöbb iskolázottság alapú kérdéseknél azt mondják a hölgyek hogy nincs különbség ember és ember között. Nem nézik le azt aki kevesebb iskolát végzett el avagy szegénységbe született. De a szóhasználatod szerint nem erről van szó. És csak csak előbukik a rejtett arrogancia.

2022. szept. 7. 10:47
 17/26 anonim ***** válasza:
93%

12: azért a való életben való ismerkedés totál más, mint a társkereső. Megmondom őszintén, diplomás nőként én is beraknám szűrőnek a diplomát, pedig alapvetően nem zárom ki a nem diplomásokat. DE. Azért lássuk be, hogy a nem egyetemi végzettségűek között SOKKAL TÖBB a faragatlan, műveletlen, gyökkettő IQ-jú, buta bunkó, aki 3 mondatot nem tud leírni 25 helyesírási hiba nélkül. Én meg nem vagyok időmilliomos, hogy "jaj, hátha rámír 20 érettségizettből 1, aki tökéletes, és addig meg olvassak végig 19 üzenetet azoktól, akik olyanokat írnak, hogy "sya bebi naon szexi vagy gyere dukjunk" meg hasonlókat"... akármennyire szereti azt hangoztatni a képzetlenebb része a társadalomnak, hogy mennyi bunkó diplomás van, azért ez a szint nem a diplomások nagyrészt, és rohadt sok ilyen paraszt van társkeresőn.


Való életben ez teljesen más. Volt amúgy nem végzett párom. Azért, mert az életben kb. 1-2 perc alatt leszűröm a viselkedéséből, beszédéből, hogy egyáltalán érdemes-e esélyt adni ismerkedésre valakivel, és ha valaki egy büdös bunkó, full műveletlen tuskó, akkor azonnal le tudom állítani vagy még a közelébe sem megyek, hogy esélyt adjak az ismerkedésre. De ahhoz meg vagyok elég kényelmes, hogy ezeket a típusú embereket ahogy lehet, kizárjam, társkeresőn. Nem azt mondom, hogy diplomás nem lehet ilyen, de sokkal kisebb eséllyel.


És nem azt mondtam, hogy "véletlenül keres", hanem "véletlenül talál", aki offline ismerkedik. A legtöbb ember nem vadidegenekkel ismerkedik és 2 szó után megy el randira, hanem kicsit megismeri előtte a másikat, időt tölt vele... így pl. baráti társaságból, munkahelyen, munkabörzéken, konferencián... nyilván nagyobb eséllyel ismerkedik meg a hozzá hasonlóval. Ha meg mégis tipikus ismerkedős helyeken, pl. szórakozóhelyen, egy magasabban kvalifikált ember jobban keres, ezért nem az olcsó dizsiben ismerkedik, ha az a típus, hanem minőségibb helyeken (nem feltétlen procc puccos túlárazottban, de olyan helyen, ahol nem a filléres sör van csak meg a telepi suttyók garmadája mint célközönség, minőségibb zene, kisebb hangzavar).


De téged ez miért zavar? Azért, mert ha neked megtetszik képre egy nő, MINDENKÉPPEN esélyt kell, hogy adj neki? Ez nem egoista egy kicsit?

2022. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
42%

Nem hiszem, hogy jó kapcsolat.


A férfinak legyen azért "több esze", jobb képzettsége, mert különben előbb-utóbb baj lesz.

2022. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Csinos, magabiztos, értelmiségi, orvos - soroltam a jellemzőket, amiket említettél. Most komolyan megsértődsz azon, hogy az ilyen nő nem girhes, önbizalomhiányos szakmunkásokkal szeretne ismerkedni, hanem hasonszőrűekkel? Hogy esetleg az ilyennel hamarabb megtalálja a közös hangot, mint veled, jobban megakad rajta a szeme, mint rajtad, és esetleg az érdeklődési körük és ehhez kapcsolódóan a lehetőségeik is közelebb állnak egymáshoz?

Neked miért nem jó az a szint, amit te is képviselsz? Mit tudnál te nyújtani egy nőnek, ami miatt hasra kellene esnie előtted?

Nem alanyi jog az ismerkedés. Attól még, hogy neked valaki megteszik, nem formálhatsz jogot arra, hogy ismerkedjen veled, ha bármi okból ő nem akar. Te talán nem határozol meg kritériumokat az adatlapodon? Ha rád írna egy 100 kilós, magabiztosan feszítő, csúcshumorú henteslány, mert neki meg a fiatal ropi fiúk a gyengéi, akkor is úgy gondolod, hogy esélyt kellene adni neki, csak mert neki tetszel, vagy fintorogva továbblépsz?

2022. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

#19 Helyes, helyes, helyes.

De nem tudjuk hány éves és milyen elszánt.

Tanulhat és képezheti magát, az nem tilos.

2022. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!