Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életképes elgondolás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életképes elgondolás, hogy egy jelenleg még házasságban élő, későbbiekben elvált nővel képzelem el, hogy legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Abból indulok ki, hogy az illető hölgynek lesz már egy nagyon rossz tapasztalata és talán másodszor már más elvárások mentén fog gondolkodni a férfiakat illetően. Én pedig addig fejlesztem magam és talán egyszer jó leszek egy csalódott vagy sérült nő számára. Jelenleg esélyem sincs párt találni, mindenki foglalt vagy nem kellek senkinek.

2022. nov. 29. 21:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted mik azok az elvárasok, amiket egy nő elvár az első házassága előtt/közben, és a válas utá, már nem?
2022. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Elvált nőként írom: felejtsd el.

Az, hogy más elvárások mentén, nem azonos azzal, hogy leadtam az igényeket. Ellenkezőleg. Olyanba szerettem bele, aki pont az ellentéte annak, amit a volt férjemben nem szerettem, és sok olyan tulajdonsága van, amit igen. Tudom, hogy kit akarok, és kit nem. Ráadásul megtapasztaltam, hogy ezerszer jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Plusz a gyerekek miatt se jövök össze bárkivel. Akivel nem jönnek ki egymással, azzal hosszú távú, komoly kapcsolat teljesen kizárt.

2022. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy nagyon rossz - hogy ne mondjam ostoba - taktika. De sok szerencsét hozzá, hátha te leszel a kivétel, kérdező. Egyébként az igényeid téged áraznak be, azaz hogy sérült nőt akarsz befogni mert a királynő nem menne.

Szerény véleményem szerint csak még fájdalmasabb pofáraesésekre számíthatsz ahogy az idő múlik.


42N, második házasságban, nem adtam le most se a te szintedig.

2022. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy olyan nő nem kell, akinek gyereke van. És igen, az igények leadására gondoltam egy bizonyos szinten. Hogy már nem annyira fontos, hogy nagyon jól nézzen ki az illető stb. Hogy egy átlagos férfi is megfelelő lehet.
2022. nov. 29. 21:45
 5/37 A kérdező kommentje:
Jó, ti nőként megtehetitek, hogy nem adjátok le az igényeket. Én ezt nem tehetem meg. Még így se kellek, szóval...
2022. nov. 29. 21:47
 6/37 A kérdező kommentje:
3-as! Egyébként mit jelent az, hogy nem adtad le az én szintemig? Mégis mi az én szintem? Csatornapatkány?
2022. nov. 29. 21:49
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, hogy olyan nem kell akinek gyereke van? Gondolom legyen szép, legyen vékony, széparcu?

Egzisztenciával hogy állsz?

2022. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
#6 te mondtad, nem én :D de valami olyasmi. Aki arra apellál hogy az elváltnak bármilyen hulladék jó kell hogy legyen, az tényleg az amit írtál.
2022. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Mivel nekem nincs gyerekem, ezért természetesen olyan nőt szeretnék, akinek szintén nincs. Nem lennék más gyerekét nevelő ügyeletes balek. Olyat nem írtam, hogy legyen szép, vékony, széparcú. Mindig is teljesen átlagos nőknél próbálkoztam. Egzisztencia? Van egy kis lakásom, amit hitel terhel és egy stabil állásom, szellemi munkakörben. Ennyim van.
2022. nov. 29. 22:10
 10/37 anonim ***** válasza:

9

Autó?

Amiket irtál, azok alapok!

2022. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!