Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életképes elgondolás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életképes elgondolás, hogy egy jelenleg még házasságban élő, későbbiekben elvált nővel képzelem el, hogy legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Abból indulok ki, hogy az illető hölgynek lesz már egy nagyon rossz tapasztalata és talán másodszor már más elvárások mentén fog gondolkodni a férfiakat illetően. Én pedig addig fejlesztem magam és talán egyszer jó leszek egy csalódott vagy sérült nő számára. Jelenleg esélyem sincs párt találni, mindenki foglalt vagy nem kellek senkinek.

2022. nov. 29. 21:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Hát ez így hülyeség. Senkinek az értékéből nem von le az előző házasság. Ha férfi, ha nő, akkor sem. Bár ne gondold azt sem, hogy a gyerekes nők pl. megelégszenek bárkivel. Sőt, aki normális anya/apa, annál jobban megválogatja a párját, hiszen a gyerek életére is hatással van. Azt akarom mondani evvel, hogy amilyen hülyén gondolkodsz, nem kelsz el evvel az egyéni elgondolással sem.
2022. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
8-as! Tehát hulladék vagyok. Értem. Érdekes logika. Azért gondolom így, mert az elvált talán már csalódott. Úgy tűnik, reménytelen. Hiába teszek bármit, egyedül maradok. Akkor is, ha a szintemen keresek...
2022. nov. 29. 22:12
 13/37 A kérdező kommentje:
10-es! Van autóm. Igaz, semmi extra. De van egy Suzukim. Egyébként miért elvárás mindez alapként? Mármint az autó és ingatlan? Te rendelkezel ezekkel? Tudom, ez nem lehet túl sok, de ezeket teljesen egyedül, segítség nélkül hoztam össze.
2022. nov. 29. 22:15
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
#12 a szintedet már tudjuk. Értéktelen, előítéletes, másokat lenéző személy vagy, mivel arra utazol hogy valami öreg, elvált, "lelkisérült" lepattanó neked is jut, de gyereke ne legyen. Egyéb hozzáfűznivalód?
2022. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

#13

Természetesen!

(Nem, senki nem tolta alám!)

De a legtöbb pasi, még ennyire sem képes.

Egyebként, az elvált baratnőimnél pont, hogy magasabbra került a léc, minden téren

2022. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
14-es! Mégis mit tehetnék? A nálam jobb nőkre nem pályázom. Ez egyértelmű. Van bennem önkritika. A szintemen lévőknek nem kellek. Akkor mégis mi legyen? A ti logikátok követve, miszerint soha nem adnátok lejjebb, az esetemben nem járható út. Hasznosítható, érdemi tanácsot nem tudtok adni. A maradjak egyedül pedig nem az. Nem megoldás.
2022. nov. 29. 22:20
 17/37 A kérdező kommentje:
15! Gratulálok! Ezt én is elmondhatom. Nem sok amim van, de a legtöbb nő még ennyire sem képes. Viszont, mire fel várják el? Gondolom, érted.
2022. nov. 29. 22:22
 18/37 anonim ***** válasza:
#16 de hány éves vagy? 50? Miért gondolkodsz olyan alja módon hogy majd jól kifogsz valami kétségbeesett öreg elváltat akinek nincs más dobása? Mivel rengeteg harmincas szingli van akik hajadonok és gyerekük sincs, így gondolom jóval idősebb vagy ha a nagyon maradékra pályázol 🤷
2022. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés! Az egzisztencia terén miért lenne mindez alap, mikor a legtöbb férfi és nő nem tudja ezt hozni? Tehát, ezek mégsem alap dolgok...
2022. nov. 29. 22:27
 20/37 anonim ***** válasza:

19

Igen! Ez igy van! Nem tudják hozni!

De ettől még alap (lenne)

2022. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!