Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életképes elgondolás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életképes elgondolás, hogy egy jelenleg még házasságban élő, későbbiekben elvált nővel képzelem el, hogy legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Abból indulok ki, hogy az illető hölgynek lesz már egy nagyon rossz tapasztalata és talán másodszor már más elvárások mentén fog gondolkodni a férfiakat illetően. Én pedig addig fejlesztem magam és talán egyszer jó leszek egy csalódott vagy sérült nő számára. Jelenleg esélyem sincs párt találni, mindenki foglalt vagy nem kellek senkinek.

2022. nov. 29. 21:30
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Online és való élet számos területén kezdeményeztem. Korábban volt több éves párkapcsolatom, de az utóbbi két és fél évben semmi nem sikerült... Ezért is jutottam erre az elgondolásra. És igen... Nincs gyerekem. Olyan nő kell, akinek szintén nincs. Miért olyan hihetetlen, hogy nem nevelném másét? Vagy ez ti igen?
2022. nov. 30. 08:28
 32/37 anonim ***** válasza:
Az a hihetetlen, hogy azt hiszed rengeteg gyerektelen elvált nőből válogathatsz.
2022. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mi a megoldás? Mert azt még senki nem mondta meg...
2022. nov. 30. 09:32
 34/37 anonim ***** válasza:
Erre nincsen megoldás, legalábbis nem olyan, ami neked kellene. A gyerektelen elvált nők száma nem fog olyan mértékben szaporodni, hogy még több jelöltből tudj válogatni. Tehát vagy bővíted gyerekkel rendelkezőkre is, vagy maradsz a jóval kevesebb létszámú gyerekteleneknél. Vagy hozol áldozatot te is, vagy nem. Mindkettőnél viszont a következményeik is téged fognak érinteni. Negatívan vagy pozitívan. Ez van kérdező.
2022. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
34-es! Köszönöm szépen a válaszod. Milyen aldozatot kellene nekem hoznom? Munka mellett tanulok, sportolok. Nem várom a csodát. Próbálok ismerkedni, kezdeményezni. Online és élőben egyaránt. Ha abból indulok ki, hogy az itteni nők nem adnak le az igényeikből, akkor részemről is jogos elvárás lehetne ugyanez. Csak annyit várnék el, amivel rendelkezem. Külsőre bőven jó az átlagos. Legyen diplomája. Legyen munkája. Keressen annyit mint én. Ez nem megugorhatatlan. Tehát keresse meg a havi nettó 600 ezret. Legyen saját lakása, autója és ne legyen gyereke. Csak az a gond, hogy én ezekért sok áldozatot hoztam. Többet nem akarok. Az ide író nők megtehetik, hogy ezekből nem adják alább. Ha én ehhez ragaszkodom, egyedül maradok. Mert ha van ilyen nő, aki mindezt hozza, annak nem én fogok kelleni, hanem egy nálam több férfi. Mondván, rám nem tudná így férfiként felnézni. Nagyon kétoldalú ez az igényes történet.
2022. nov. 30. 10:01
 36/37 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem kevés nő is inkább egyedül van, mert ragaszkodik az igényeihez. Én is ilyen vagyok. De nekem ez egyáltalán nem probléma. Szeretek egyedül lenni, nagyon élvezem a szabadságom. És ez már szerintem halálomig így marad. Én képtelen vagyok a megalkuvásra. Tiszta ügy számomra, hogy így szinte nulla az esélyem egy kapcsolatra, de mint írtam ez számomra nem rossz.

Az áldozathozás, magyarul megalkuvás, az amit màr írtam, hogy bővíted a keresési paramétereidet gyerekkel rendelkező nőkre is. Azt neked kell tudnod, hogy annyira fontos-e az, hogy kapcsolatod legyen, hogy egy vonzó jelöltnél ezzel képes lennél-e megbirkózni. Ebben senki sem tud helyetted dönteni.

2022. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem akarok ennyire megalkudni. Sőt, semennyire. Ennél jobban már nem. Ez így életszerű, amit írtál. Azt hiszem, maradnak az alkalmi prostizások. Az legalább tét nélküli.
2022. nov. 30. 10:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!