Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életképes elgondolás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életképes elgondolás, hogy egy jelenleg még házasságban élő, későbbiekben elvált nővel képzelem el, hogy legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Abból indulok ki, hogy az illető hölgynek lesz már egy nagyon rossz tapasztalata és talán másodszor már más elvárások mentén fog gondolkodni a férfiakat illetően. Én pedig addig fejlesztem magam és talán egyszer jó leszek egy csalódott vagy sérült nő számára. Jelenleg esélyem sincs párt találni, mindenki foglalt vagy nem kellek senkinek.

2022. nov. 29. 21:30
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
18-as! 31 éves vagyok...
2022. nov. 29. 22:28
 22/37 anonim ***** válasza:
#21 hát akkor nagyon szomorú hogy úgy gondolkodsz ahogy... 😵
2022. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
22-es! Igen, igazad van. Ez szomorú. Nem vitatom. Mégis hogy gondolkodjak máshogy? Ha senkinek, de tényleg senkinek nem kellek? Se online, se élőben?
2022. nov. 29. 22:32
 24/37 anonim ***** válasza:
Gondolom ülsz a szobában és sírsz, hogy senkinek nem kellesz, de semmit nem tettél az ügy érdekében.
2022. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Szép igények. 30 felett vagy és elvált nőre pályázol. A többségnek már van gyereke, de neked olyan nem kell.

Felállítottál egy elve teljesen hibás logikát és mégspékleted egy majdnem lehetetlen elvárással.

Nekem is van zsánerem, de nem mondtam sosem, hogy szőke nem kell, mert a feketéket szeretem.

2022. nov. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Elvált férfi vagyok. A válásom óta 3 kapcsolatom volt és egyszer szebb nőkkel jöttem össze.

Éppen azért váltam el, mert rájöttem, hogy a feleségem nem felel meg az igényimnek. És azóta sem adtam lejjebb.

2022. nov. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Rossz a taktika amit kigondoltàl. Az elvált nők sem “sérültek” vagy nem úgy hogy utána a rondabb vagy elhízott férfit is elfogadjanak. Olyan nem igazán létezik. Szerintem rosszul lövöd be a saját szintedet! Milyen magas vagy? Hány kg? Mennyi a havi nettód ? Diploma?


Ha olyan nőt akarsz akivel nem egy ligában jatszol arra várhatsz nyugdíjas korodig.

2022. nov. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az olyan elvált nő, akinek nincsen legalább egy gyereke. Azt muszáj lesz belátnod, hogy elég minimális az a kör, amiből válogathatsz. Nagyon sok az a házasság, ami a gyerek születése után romlik meg, mert akkor jönnek rá a másik valódi énjére. Van ahol már előtte is, de a gyerekre, mint a bajok gyógyítójára tekintenek, ami persze sosem jön be.
2022. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Barátsághoz nem szükséges jó külső, neked hány fiú és lány barátod van, milyen gyakran tartod velük a kapcsolatot, milyen programra jársz? Miért gondolod, hogy kizárólag külsőddel van probléma? Nem láttál nálad csúnyább férfit barátnővel? Hol kezdeményezel és hogyan? Szüleid, barátaid milyen véleménnyel vannak rólad, kérdezted a véleményüket, min lenne érdemes változtatnid?
2022. nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
27-es! Érdekes, itt a nők az írják, hogy soha nem adnának le az igényekből. Mellesleg, nem olyan nők után hajtok, akik nem az én ligámban játszanak. Ha olvastátok volna a fenti válaszaim, akkor ezt is írtam. Nem ülök otthon, nem vagyok elhízott. Hetente 3-4 alkalommal edzeni járok. Van diplomám. 176 cm vagyok és 70 kg.
2022. nov. 30. 08:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!