Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nekem eddig nagyon kevesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem eddig nagyon kevesen udvaroltak és az a kevés is vagy barna bőrű volt, vagy konkrétan fogyatékosok, vagy világi incelek, vagy iskolázottságban/értelemben voltak durván alattam, akkor kategóriailag én is annyit érek?

Figyelt kérdés
Aki esetleg normális volt, az neten talált be messziről. Így 24 éves koromra elértem hogy kb. semmit nem tudok felmutatni.

2023. ápr. 8. 12:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszem, valószínű inkább hogy csak nem volt szerencséd.
2023. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
Annyira látszik, amikor egy kérdést pasi ír ki. Ugyan úgy fogalmazzátok az összes kérdést.
2023. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%

Sz'al az a probléma, hogy cigány udvarolt, értem. De az nem, hogyha magyar, muszlim, török, vagy jó gazdag pasas tenné, ugye? Azt sem tudod ki fia borja, de összejönnél bárkivel, aki nem cigány.

Mármint tiszta, hogy ha semmirevaló, káromkodós, ingyenélő tényleg, de ha nem az és még tetszett is, akkor nem értem.

Valószínűleg, ha fogyatékosakat, inceleket is fogsz ki, akkor veled is gond van.

De hát nem tudjuk, hogy tényleg azok voltak-e, vagy fenn hordod az orrod, magasan vannak az igényeid és azt hiszed te neked jobb jár, mert különb vagy.

2023. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kettes, nő vagyok.
2023. ápr. 8. 12:46
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem annyit érsz. Nőként el kell fogadnod, hogy elképesztő mennyiségű idiótán kell átevezned.

24 évesen korai még eme szenvedés szerintem.

Én 30 leszek, én is hasonlóképp vagyok csak a másik oldalról.

De sok szerencsét a továbbiakhoz.

2023. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hármas, én csak azt szeretném hogy bátran be lehessen mutatni a családnak, csupán egy HOZZÁMvalóra vágyok ahogy bárki más!
2023. ápr. 8. 12:47
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

Lehet csupán nem ismered fel, hogy a másik érdeklődik irántad.

a, Megpróbálhatsz itt is megosztani képet, hogy lássuk a külsőt, akkor viszont tuti még egy kupac fogyatékos fog betalálni

b, Tölts fel [link] -ra képeket és látod, hogy milyennek is lát a világ.

Amit még javasolni tudok, hogy ismerkedj/barátkozz másokkal, légy jóarc.

30/F

2023. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
39%

Kösz, válaszoltál a kérdésre:


"De az nem, hogyha magyar, muszlim, török, vagy jó gazdag pasas tenné, ugye?"


Többre tartod magad, na, akkor várj míg kifogsz olyat, aki bár gazdag, nagyon jól néz ki összever, megcsal, szolgának tart, csak azért, hogy otthon anyuci apuci és a többi tag, ismerős irigykedjen.

2023. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%

Mert mégis mit kellene felmutatni 24 évesen? Kb most kezdődik csak az igazi élet.


Annyit érsz, amennyire te értékeled magad.

2023. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem ez fogja meghatározni a benned rejlő értékeket..
2023. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!