Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nekem eddig nagyon kevesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem eddig nagyon kevesen udvaroltak és az a kevés is vagy barna bőrű volt, vagy konkrétan fogyatékosok, vagy világi incelek, vagy iskolázottságban/értelemben voltak durván alattam, akkor kategóriailag én is annyit érek?

Figyelt kérdés
Aki esetleg normális volt, az neten talált be messziről. Így 24 éves koromra elértem hogy kb. semmit nem tudok felmutatni.

2023. ápr. 8. 12:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a Hamupipőke-szindróma. 57 kilós dagadék vagyok igen. És még mindig nő:D
2023. ápr. 8. 14:25
 22/28 anonim ***** válasza:
66%
Az 57 kg az nagyon messze van a dagadéktól.
2023. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de 20-asnak szólt az üzenet és iróniát tartalmaz
2023. ápr. 8. 14:28
 24/28 anonim ***** válasza:
25%
Ki hipozott , penzes , csunya ,torpe palit meg mindig kaphatsz ha eleg jol nezel ki es tudsz copni.
2023. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"udvaroltak"


Ha valaki nem tetszik neked, vagy valamiért úgy érzed, hogy nem megy a dolog, nem kell elfogadnod az udvarlását.

2023. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Az udvaroltak alatt azt értettem, hogy olyan emberek nyitottak felém, tehát olyanoknál volt nekem esélyem, az volt adott.
2023. ápr. 8. 23:53
 27/28 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem te egy csaj incel vagy.

Mit is tanácsolnak az itteni femoidok az inceleknek? Oh, igen: keresgélj a saját szinteden!

2023. ápr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Jó, de mi lehet a szintem? Egy másik ember véleménye volt (!) az, hogy értelmes vagyok (egyetemet végeztem) és csinos, emellett jó családból származok
2023. ápr. 9. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!