Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemet végzett, képzettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemet végzett, képzettebb fiatal felnőttekhez szólnék; nektek mennyire mérvadó, hogy a szívetek választottja is legalább annyira iskolázott legyen, mint ti?

Figyelt kérdés

Engem nagyon foglalkoztat ez a kérdés. Tudtok olyannal hosszútávra tervezni, egy hullámhosszra kerülni vele, akibe bár szerelmesek vagytok, de nincs annyira iskolázott, mint ti? Persze lehet attól még szerethető, meg kellően élettapasztalt is, de a végén, randikon túl és házasságig eljutva már nagyon fontos lesz a hasonlóság minél több tekintetben: jövőbeli célok, életszemlélet, hasonló intellektus, de még a külső sem lényegtelen.

Ti hogy vélekedtek erről? Mit láttok az ismerősi körötökben?

Amennyiben fontos nektek, akkor társkeresőn szűrtök, vagy alapból egyetemen szereztek valakit? A külső mennyire kompenzál, vagy akár írja felül a szabályaitokat?

A nemeteket mindenképpen írjátok oda; főleg olyanok érdekelnek, ahol a nő a tanultabb, nagyon kíváncsi vagyok a meglátásaitokra.



2023. júl. 19. 12:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%

Azt gondolom, hogy az intelligencia és az érzelmi intelligencia nem a papíron múlik. Pl.: apukámnak két komoly diplomája van mégis vannak olyan személyes sérelmei a múltjából amiket pl rajtam vezetett le és nem tudta külön szedni és szeritem az EQ-ja jóval alacsonyabb.


Vagy kavartam egy sráccal aki phd hallgató (mérnöki területen) de érzelmileg éretlen, noha nagyon okos.


Ugyanakkor valahol mégis jó, mert az egyetem és az ahhoz kötődő emlékek, tapasztalatok egy összekötő kapocs is egyben illetve 5 éve egyetemre járok, ebben a közegben mozgok, ilyen emberek vesznek körül 90%-ban.


De ha álmaim férfija nem lenne diplomás, csak amiatt, mert nincs neki nem dobnám ki.

2023. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
11. Ez amúgy nagyon jellemző, hogy akinek magas az IQ-ja, annak az EQ-ja nincs sehol. Persze ez nem érdekli őket, hiszen ez ennek a lényege:D Persze lehet valakinek mindkettő magas, és ki-ki emiatt, vagy amiatt viheti sokra.
2023. júl. 19. 13:30
 13/31 anonim ***** válasza:
8%

Diploma nélkül csak kevesebbet érő fogyatékos emberek vannak.


28/N

2023. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%

#12 ez meg megint egy olyan állítás ami nem igaz:D



Viszont sok esetben a nem diplomásaknak vannak komplexusai és ők nagyítják fel ezt a diploma-nem diploma kérdést.

2023. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

Lepontozhattok, de nem én találtam ki a számokat, kár rajtam próbálni leverni ha nem tetszik 🤷‍♀️

2023. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
A 'káeshá' meg a létezése egy dolog, de azért pontozzák le szerintem, mert inkább egy boszorkány hihetőbb, mint a ksh.
2023. júl. 19. 14:17
 17/31 anonim ***** válasza:
80%

#16

Mert? Miért hazudnák hogy több nő dolgozik mint a valóságban?

2023. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Jaj nem erről van szó.. Hanem hogy a ksh írói azt publikálhatnak, amit csak akarnak, ha jobban belegondolunk
2023. júl. 19. 14:29
 19/31 anonim ***** válasza:
56%

#18

Értem hogy ezt állítod, de miért publikálnának fals számokat azt illetően hogy mi a nemek aránya a foglalkoztatottakon belül?

Az átlagfizetés meg egyéb számításaik szerintem is meseszerűek, de ezekkel az adatokkal most nem értem mi a gond.

2023. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy feltétlenül gond lenne vele, simán lehet igaz.
2023. júl. 19. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!