Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem így párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így párt találni?

Figyelt kérdés
Vidéken élek egy kisvárosban 34 éves férfiként.Eddig egy hosszabb kapcsolatom volt,de szakítottunk. Gyerekem nincs.Kisteherautó sofőrként dolgozok kb 320-340e ft között keresek havonta. Van egy családi házam saját(örökölt),közepes állapotban,rendes,tiszta környezetben,meg van egy 23 éves autóm.Külsőleg inkább átlagnak a felső részéhez tartozok. Viszont nagyon egyszerűen élek,csak annyi hobbim van,hogy eljárok sétálni a környékbeli erdőkbe.Sokat olvasok.Meg nem vagyok egy nagy társasági ember.
2023. aug. 13. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen fizetés mellett, ilyen régi autóval baromi jól kell kinézned, hogy nőd lehessen.
2023. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Az ittenieknek nem kell bedőlni.


Vidéken ez a fizetés mondhatni jó.

2023. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van esélyed, csak vidékről nagyon sok fiatal elmegy. Nem véletlenül. Eleve a fizetések , lehetőségek nem a legjobbak, és fistalon azért a legtöbb ember már nem erre az otthon ülős, kertezős, nyugodt vidéki életre vágyik. Ezért ott már elég nehéz korodbeli párt találni, vagy olyat, aki tényleg jól érzi magát. Nekem is kiürült a szülőfalum, így eljöttem én is inkább. :(

Úgyhogy isteni szerencse kell ahhoz hogy valaki olyannal találkozz, aki úgy szeretné ezt, mitn te. De nem lehetetlen. Társkeresőzz, azért járj el programokra, ne ragadj be vidékre.

2023. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!