Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevésbé vonzó nők, ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé vonzó nők, ti nem érzitek magatokat kényelmetlenül sokkal szebb nők társaságában?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én mint férfi (előnytelen külsővel) hajlamos vagyok feszengeni és bezárkózni ha odajön hozzánk egy ismerősünk aki jóképű, meg persze sokkal magasabb is mint én (165 cm magas vagyok). Ilyenkor már abszolút láthatatlannak érzem magam és még kevesebb esélyt látok rá, hogy felhívjam valahogy magamra a nők figyelmét mert ott a jóképű haver akinek elég kb megjelenni.

Nőknek is van ilyen problémájuk? Akik kevésbé szépek, túlsúlyosak stb...?



2023. szept. 10. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem, amikor mondják, hogy hány exük volt, azok hogy akarták őket visszaszerezni, akkor ki mit csinált, hogy felkeltse az érdeklődésüket. Én meg annak örülök, hogy a 60+-os osztályfőnököm mondta 3 hónappal ezelőtt, hogy hogy ki vagyok szépülve. Soha nem kaptam bókot velem egykorúaktól.
2023. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nincs önbizalmam, tök mindegy, kik vesznek körül.
2023. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

Kerülöm őket, mert g3ci lenézőek, és egoisták a legtöbben. Amúgy se lenne sok közös témánk. Mondjuk az olyan csúnya nő*, mint én, egészen ritka, úgyhogy nem nagyon tudok barátkozni senkivel, de szerencsére magányos hobbijaim vannak. Néha azért rámtör a beszélgethetnék meg a kiruccanhatnék, na olyankor sz@r.



*NEM mutatok képet.

2023. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha jobb élete van, akkor igen. De csak a szépség miatt nem.
2023. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!