Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell ilyennek lennie a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyennek lennie a mai nőknek?

Figyelt kérdés
Leírom azt, amit ÉN, hangsúlyozom ÉN tapasztalok most az életben. Egy velőjéig korrupt, kapitalista, pénz- és hataloméhes emberekkel teli világban élünk. Ezek az emberek annyit lopnak, amennyit nem szégyelnek. Szerintem ez nagyon rossz példát mutat az embereknek, köztük a nőknek is. A mai nők, lányok elvárásai, igényei szinte már-már határtalanok tisztelet a nagyon kevés kivételnek. Egy pasi legyen magas, (minimum 180 centi meg afeletti) vékony, kigyúrt, ecsetfejű, alkaromnyi szerszámmal. Legyen sikeres a munkájában, ami persze nagyon jól fizető legyen, emellett kiemelkedő egy sportágban. Legyen humoros, jó kommunikációs készségekkel rendelkező, ugyanakkor határozott maszkulin alfa hím. Semmilyen gyengeség jelét ne mutassa, szóval legyen bunkó, beképzelt mindenkivel elsősorban persze a nővel, mert akkor IGAZI FÉRFI!! Mert ne hazudjatok mindig ez nálatok az igazi férfi. A tőle gyengébb (intorvertáltabb) férfitársait alázza meg lehetőleg az alfa hím nője előtt. Természetesen jó keményen döngesse meg a nőt. Vagy a másik, lehetsz alacsony, kopasz, ronda kis szerszámmal, de akkor viszont kőgazdag. A nők kb. 90-95%-a ilyen és a férfiak (fent leírt kritériumoknak megfelelő férfiak), akik a férfitársadalom kb. 20%-át teszik ki, na azokkal szexel. Csak ha kicsiben megnézzük a dolgokat, amit ki lehet vetíteni nagyra. Az én barátaim, ismerőseim kb. 25-30 emberről van szó, több, mint a felének nincs párja, mert szét dolgozzák magukat a pénzért, a jobb megélhetésért és természetesen nem felelnek meg a fent leírt kritériumoknak, mert vagy nincs olyan testi adottságuk, vagy nem viselkednek úgy, vagy nincs sok pénzük. Még a buta, dagadt, narancsbőrös ronda nők is így viselkednek. Persze, őket is ki kell szolgálni ők lehetnek hisztisek stb. A férfiak 80%-a, aki nem egy férfias bika pedig engedi, hogy a kiválasztott nő alázza, papucsként kezelje csak, hogy együtt maradjanak. Amerikában már pl. egyre több nő csinál cuckoldot a pasijából. Egy erős bikával szexel és a pasija meg el kell tűrje, hogy a nő kegyességből vele maradjon. Jó lehet ez túlzás kicsit, de tényleg egyre népszerűbb. A legszebb, hogy ameddig egy nő ilyen pasit nem talál magának, addig inkább szingli marad és jön azzal a dumával, hogy manapság trendi szinglinek lenni, addig, amíg nem talál egy bikát. És akkor ott vannak a normális tiszteletreméltó nők, akik 5-10%-ot tesznek ki. Pár szerencsés férfi, akik jókor vannak jó helyen már 16-22 éves korban felszedik őket és normális életet élnek. Ugyanakkor sírbokolnak, ha az alfa hím megcsalja őket mással. Magától értetődő, hogy ez megtörténik, ugyanis sok nő áll sorba ezeknél a férfiaknál. A nők pedig ilyenkor vagy szintén megcsalják az alfát (ez a ritkább) vagy választanak egy papucs férfit maguknak dühből és azt a papucsot csalják meg (ez a gyakoribb). 30 éves szűz srác vagyok egyébként.

2023. szept. 23. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Jó, hogy ezt kiírtad magadból. Reméljük most már nyugodtan végigpihened a hétvége hátralévő részét. 😁
2023. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
ApuSee BigCOSMO Video Surveillance System
2023. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

És akkor most? Mi a kérdés?

Ja megvaaan. Miért kell ilyeneknek lennie a mai nőknek?

Mert így kényelmes. Szívesen

2023. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Köszi, hogy leszögezted, hogy hazudok, ha véletlenül nem azt gondolom, amit te😁

Szép is lenne, ha a férfiak 20%-a olyan lenne, mint amit leírtál, de jó lesz az 1-nek is🤣

"Leírom azt, amit ÉN, hangsúlyozom ÉN tapasztalok most az életben." Itt a lényeg. Én meg azt tapasztalom, hogy azok a nők az akik nem akarnak egyedül lenni, kénytelenek alul választani, olyan siralmas a pasi felhozatal. Ezért van a környezetemben mindenkinek párja. Minden barátnőmnek férje, aki ugyan, úgy néz ki, de mint egy adag hányás, de legalább belülről nem rohad annyira, mint akik itt sírnak a nőkért.

2023. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

Kb első 2 mondatot olvastam el, meg a hozzászólásokat....

Pajti a világ mindig ilyen volt, a tsz időkben is szétloptak mindent, és mindenki fére kurt, max annyi, hogy nem volt ennyi vallás, és mindenki nevelte a gyereket akit az anya a családba szült nem volt kerdés és ennyi önérzetes hisztis pöcs/ picsa.

2023. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Napi rinya. Lapozzunk.
2023. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

" Egy erős bikával szexel és a pasija meg el kell tűrje, hogy a nő kegyességből vele maradjon. "


Szánalmas vagy kérdező. Van sejtésem, miért nem kellesz senkinek.

2023. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire utálod a nőket, minek szeretnél ennyire együtt lenni eggyel? Láthatóan lenézed őket és arra sem vagy képes, hogy rájöjj, nem mindenki egyforma és nem a rossz tendenciák dominálnak.
2023. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Blabla....szokásos.
2023. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Leírod, hogy ez a “te” tapasztalatod, de az összes mai nő ilyen… most akkor írjam le a fordítottját, hogy a pasik nem veszik emberszámba azt a nőt, aki 25 feletti, nem karcsú, esetleg lóg a melle, vagy striás a bőre? Ennyire felszínesek lettek? Persze menjen minden felesbe, de a csak a nő takarítson, és nehogy elvárja, hogy a pasi vigyázzon a saját gyerekére.

Igen, vannak ilyen férfiak. Igen, találkoztam ilyenekkel. De nem, nem az összes ilyen, ezen hisztizni pont ezért felesleges.

2023. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!