Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban férfiatlan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban férfiatlan vagyok hogy nem bírtam el a lányt(45 kg) ?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal, úgy tünt minden rendben, összeillünk, viszont a harmadik talin a nyakamba ugrott, és nem birtam tartani. Mondta ha arra nem vagyok képes hogy felemeljem és tartsam akkor nem engem keress, nem vagyok igazi férfi.

Ezen elgondolkoztam sajnáltam mert szép lány volt és azt sem mondhatom hogy kövér (sőt picit sovány inkább), valóban gáz hogy max 20 kgt bírok kiemelni férfiként?


Ez tényleg annyira taszító?

Szavazásban nemekre bontottam.

Nő 24+ év

Lány 24 év alatt



2023. szept. 24. 23:31
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

8, egy zsák és egy ember súlyelosztása ég és föld.

Hiába ugyanannyi a tömege mindkettőnek, egy embert sokkal könnyebb megemelni.

Pl egy 5 kg-s súlyzót is sokkal fárasztóbb karban tartani, mint egy 5 kg-s babát.

A 20 kg-os cementeszsáktól én is körbe szoktam fosni magam, az 56 kg-os asszonyt meg cipelem körbe a házban, meg sem kottyan.

2023. szept. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
De jó annak az 56 kilós asszonynak 😁😉
2023. szept. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
12, ne is mondd:D és nem érti miér tmondom, hogy én úgy érzem készenállok a gyereknevelésre, miközben ÉN vagoyk az, aki hetente legalább egyszer a karjaiban viszi fürdeni a nőt, mert ő éppen nincskedve megmozdulni de fürdnei kéne:D Dehát egy kis mókázás kell:P
2023. szept. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Oh a boldog gyermek előtti mokazasok 🙈
2023. szept. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet esetleg, hogy azert nem tudtad megtartani, mert nem szamitottal az ugrasra es kibillentett az egyensulyodbol? Csak azert kerdezem, mert mi egyszer hatalmasat estunk igy egy baratommal. En azt gondoltam, hogy marha nagy poen lesz a semmibol raugrani, ami azzal vegzodott, hogy meg egy kocsi is lefekezett mellettunk es kinezett a sofor, hogy minden rendben van-e, akkorat pereceltunk. : D

Nyilvan te tudod, hogy mire vagy kepes. Maskor is volt ra pelda, hogy megprobaltal valakit folemelni\megtartani, de nem sikerult?


Egyebkent nem mondanam kifejezetten ferfiatlannak, hanem valoszinuleg rossz kondiban vagy, ha tenyleg nehezedre esik egy ekkora tomegu embert megemelni. Ezt nem rosszbol irom neked, hanem valoszinuleg nem artana elkezdened aktivabb eletet elni, mert igy az allokepesseged sem lehet tul jo.

2023. szept. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, 30 kilós gyereket simán, utcákat cipelem, ha fáradt, 60 kilós nőként.


Viszont mikor alszik! Na akkor nem tudom, már tavaly sem ment, 25 kgsan. Az embernek nem a teljes súlyát emeled, mint egy zsák krumplinak, valamennyire tartja magát, kapaszkodik, máshogy oszlik el. Szerintem kellene tudni emelni 45 kilót, ha nem alszik. Úgy halál, akkor olyan, mint egy zsák. A sérv nem számít, én köhögéstől kaptam, ott valami más gond van, nem csak emeléstől lehet kapni.


Egyébként én nem bírtam soha, ha emelnek, max ha szexnél raknak oddébb, mikor alul vagyok. Gyereknek érzem tőle magam, felnőttek ne emelgessék egymást, pláne ne ilyen karbakapósan. Mondjuk az nekem is imponál, ha elbírna(csak tudni, mondjuk hogy el tudna vinni a kórházba, ha rászorulnék), de kipróbálni nem akarnám.

2023. szept. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
19%
itt mindenki yujiro hanma és abszolút erővel rendelkezik, van olyan nő akinek ez nem feltétlenül kell
2023. szept. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem ezen múlik.

Nagy súlyokat én sem feltétlenül tudok emelgetni, meg nem is szeretek, inkább arra vagyok kondicionálva, hogy kisebb súllyal, de huzamosabb ideig dolgozzak. Pl. a favágás (hasogatás) tipikusan ilyen. Kisebb súlyokat cipelsz, emelgetsz, pakolsz hosszú ideig.

Inkább itt az állóképesség a fontos. Amúgy szexben is szerintem ez sokkal fontosabb.

2023. szept. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Szerintem is az lehetett hogy hirtelen 16-os, nyilván ha csak a felét érzem az 40+ kgnak akkor azt kibirom.

De zsákból nekem 20-25 kg a végső határom akkor se sokáig.


Kitartásom jó szerintem, sokat mozgok munka után (napi 20km)

Nyilván egyszerre erőre és kitartásra is nincs energiám

2023. szept. 25. 06:51
 20/38 anonim ***** válasza:
76%
Bírom mikor itt sokan menőznek, hogy mennyit felbírnak emelni, de amikor 2 megrakott zsákszatyorral kell felmenni az első vagy csak a 2. emeletre már meghalnak...
2023. szept. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!