Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban férfiatlan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban férfiatlan vagyok hogy nem bírtam el a lányt(45 kg) ?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal, úgy tünt minden rendben, összeillünk, viszont a harmadik talin a nyakamba ugrott, és nem birtam tartani. Mondta ha arra nem vagyok képes hogy felemeljem és tartsam akkor nem engem keress, nem vagyok igazi férfi.

Ezen elgondolkoztam sajnáltam mert szép lány volt és azt sem mondhatom hogy kövér (sőt picit sovány inkább), valóban gáz hogy max 20 kgt bírok kiemelni férfiként?


Ez tényleg annyira taszító?

Szavazásban nemekre bontottam.

Nő 24+ év

Lány 24 év alatt



2023. szept. 24. 23:31
1 2 3 4
 21/38 NTBS ***** válasza:
100%

Sajnos igen.

Azért egy 45 kg nő, nem számít nagydarabnak.

2023. szept. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
Én azt válaszoltam volna neki hogyha feminizmus van és egyenlőség akkor most én is a nyakadba ugrok és te is tarts engem!
2023. szept. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

22, amennyiben azonos súlyban vannak, akár meg is tehette volna. De gyanítom nem így van.

Ezen felül azt a tényt, hogy a férfiak testfelépítése más, a feminizmus továbbra se változtatta meg. Még mindig nem egyformaságot, hanem, egyenjogúságot szeretne aki feministának vallja magát.

Ez azt jelenti a gyakorlatban, hogy mindenki kiveszi a részét a dologból. Pl. én is cipelek szekrényt és te is mosogatsz. Én is dolgozok és hozom a pénzt, így te is elvégzel "női felafatokat". Vicces, mikor butaságból és/vagy elvakultságból ezt nem sikerül felfogni. :D

Én nem tudom 40-45 kilót meddig bírnék el, de ha annyi a feladat, hogy a másik valaga alá nyúljak és kicsit kitartsam, szerintem menne. Persze, valóban nem hirtelen lendülettel. Ugyanakkor, ez a legtöbb embernél, szerintem nem elvárás.

De engem is szíven ütne, ha a pasi képtelen lenne egy szekrényt odébb vinni velem, mert hát ő akkorát nem emel. Ismertem ilyet. Számomra ez valóban férfiatlan. Megértem, mert az emelésnek, főleg rossz technikával, vannak veszélyei. De épp úgy nem tudok, nem viszolyogni valakitől, aki így áll a feladathoz, mint olyanoktól, akik minden rovartól ájuldoznak.

Abban az egyben egyetértek veled, már persze a feminizmusozás terén, hogy, ha nekem elvárásom, hogy a férfi súlyt emeljen és bírjon, úgy általában a mindennapokban, vagy épp ne adjon elő egy sikítós menekülést egy nyamvadt rovar láttán, akkor ez magam felé is elvárás kell legyen. Ugyanakkor az, hogy mi a preferenciám szex terén, vagy épp ennek a csajnak, az megint nem a feminizmus körébe tartozik. A szex más tészta,mint a mindennapok elvárásai.

2023. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

Az egyenjogúság meg is van, szerinted milyen élethelyzetben vagy hátrányban csak azért mert nő vagy? Még hamarabb nyugdíjba is mehetsz jelenleg... nők 40...


"Ez azt jelenti a gyakorlatban, hogy mindenki kiveszi a részét a dologból."


Kivéve ha túl nehezet kell emelni mert azért azt mégiscsak csinálja a férfi?

Akkor meg miről beszéltek?


Akkor én is mondhatom azt hogy engem meg a takarítás nem érdekel, mert az olyan női tevékenység mint amennyire a fahasogatás férfi munka...


A feminizmusotok addig tart amíg rá lehet lőcsölni a pasikra a női munkákat hogy csináljad csak te is!


De amikor nektek kéne hozzá kimozdulni a komfortzónából akkor hirtelen szerettek törékeny erőtlen nők lenni mégis...

2023. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
8%
Szerintetek ezen mulik majd h balakivel lelehet élni 1 életet? Baszhatod ha felemel de 1 szöget nemtud a falba ütni, vagy élteképtelen vagy tahó
2023. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
71%

Hát ja, bocsi, de nekem mindig kiábrándító, ha egy férfi nem tud felemelni, pedig én nem 45 kg vagyok, hanem sokkal több. Nyugi nem 100 kilóval várom el hogy felemeljenek :D


Egy haverom volt ilyen amúgy, ő olyan 50 kg volt én meg 60 körül, a hátára ugrottam és majdnem beszart meg kapkodta a levegőt... Más férfi meg lazán felemel és azt mondja de könnyű vagyok...

2023. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
23%
26: dagadt nők miért várjál el hogy emelgessük őket? Csak az egészséges testű nőkre igaz hogy egy férfi fel tudja őket emelni. De ilyen 90 kilós elhízott nőket miért kéne emelgetni?
2023. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Én közel dupla annyi vagyok mint a lány, szóval nem lett volna jogos kérés. (180 cm/89 kg)
2023. szept. 25. 08:41
 29/38 anonim ***** válasza:
18%
:D jaj istenem... ne vedd magadra kérdező, szerintem ez a nő egy éretlen kiscsaj ha ezen fennakad, és hogy ilyen hülye mércéje van.. egy királykisasszonynak képzeli magát. Most emiatt ne hibáztasd magad. Jobb is ha otthagyott, én nem sajnálnám az ilyet, még annyit sem érne hogy magamra vegyem. Tedd túl rajta magad és keress másik nőt.
2023. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
88%

Annak, aki azt írta, hogy mi is a pasit: én megemeltem a 60 kilós exem 10 éve, nyilván kapaszkodott belém ő is, ahogy én is belé, mikor ő bírt el; én akkor kb 55 kg voltam. Illetve mondom, 30-35 kg gyerek nem akadály.


A feminizmus nem arról szól, hogy akkor dugjuk meg mi is a férfiakat a mi farkunkkal:)) nyilván más a testünk, zsírraktározásra is, izomtömegnél is, meg hát cickók és nemiszervek, továbbá eltérő hormonok..


Kereset, szexuàlis zaklatások, erőszak, képzések, bánásmód. Ezeken kellene javítani.


Egyébként nem a férfiatlan a legjobb szó erre, mivel én pl ki vagyok attól is, ha valaki anya létére nem kapja fel a 3 évest, mert “nehéz vagy”.. hanem úgy emberként is.. de persze a “férfiség” is rátesz, mivel rajtatok több izom tapad meg és könnyebben, ezèrt nyilván jobban kellene tudnotok erőlködni.


Egészségügyi dolgok(ha megvannak, nem cska félsz, hogy talán lesz) számítanak, olyankor az ember mentesül.


Mikor az exemnek 20 kg súlyzó kellett, és nem volt kocsija, felválta cipeltük hazáig. 45 kg voltam akkor, ő meg 75.


Egyébként én felfelé plusz teher nélkül is kifulladok, gondolom az az izomcsoportom, ami a magasra mászkáláshoz kell, harmatgyenge. Napi 20000 lépést teszek és meg se kottyan, de félemelet felfelé már nem megy, lihegek. Illetve futni sem bírok, csak amennyit muszáj.

2023. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!