Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban férfiatlan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban férfiatlan vagyok hogy nem bírtam el a lányt(45 kg) ?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal, úgy tünt minden rendben, összeillünk, viszont a harmadik talin a nyakamba ugrott, és nem birtam tartani. Mondta ha arra nem vagyok képes hogy felemeljem és tartsam akkor nem engem keress, nem vagyok igazi férfi.

Ezen elgondolkoztam sajnáltam mert szép lány volt és azt sem mondhatom hogy kövér (sőt picit sovány inkább), valóban gáz hogy max 20 kgt bírok kiemelni férfiként?


Ez tényleg annyira taszító?

Szavazásban nemekre bontottam.

Nő 24+ év

Lány 24 év alatt



2023. szept. 24. 23:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
95%

24, a panelban relative ritkán hasogatok fát, vagy nyírok füvet. De még anyáméknál is ritka a fahasogatás, mert gáz és elektromos fűtés van. A telken előfordul olykor, de én kifejezetten élvezem, úgyhogy nem gond. Tény, hogy lassabban haladok vele, mint apukám, vagy a volt párom, mert kisebb a fizikai erőm és a gyakorlatom.

Ellenben bútort tologatok, cipelek, rakok össze, bevásárló szatyrokkal rohangálok, 14-20 kilós macskaalmokat hordok fel a lépcsőn, szükség szerint csapot szerelek, csavarozok, fúrok.

Igen, a nagy hiltit egyelőre apukám kezeli, mert attól félek. De, ha ő nem lesz, majd azt is megoldom. Most fogok hegesztést tanulni tőle ugyanezen elven. Qmíg megtudja csinálni, megcsinálja nekem, de akkor is meg kell majd oldanom, ha ő már nincs.

A telken lazán megoldom a fűnyíró kisebb problémáit, visszarakom a szíjat, kiteketem a gyertyát és megnézem olajos-e, ha igen, megoldom, fecskendezek be benzint, vagy megtöltöm a benzin tartályt. Mert egyszerűbb megoldanom, mint kétségbeesve várni a segítséget.

Ha náluk kell segíteni, gyephézagost, térkövet, fát cipelek, ások, segítek a betonozásban.

Mint írtam, közös teherviselében hiszek. És igen, képzeld, jártam már úgy, hogy nem bírtam el a nagy cementeszsákot, vagy a nagy tölgyfa szekrényt. Mint írtam, a feminizmus sajnos nem írja felül a biológiát.

Hogy miben érzem magam hátrányban? Az ilyen tuskókkal szemben, mint te. Akik azt hiszik, csak mert nő vagyok semmihez nem értek a főzésen kívül. Akik látatlanul, mindössze egy vágat alapján a lábam között megítélnek.

Emellett, a párkapcsolatban általában, mikor a pasi azt hiszi a hotelbe költözött és kismanók oldanak meg körülötte mindent. Mikor én legyek hős ha beteg vagyok, vagy nehezebb a menstruációm a hónapban, de egy erősebb nátha kiüti a nagy mamutvadászt. Mikor vita, harc árán kell kialakítani a közös teherviselést a ház körül, mert, hiába oldotta meg korábban egyedül a férfi a takarítást, bevásárlást magának, hirtelen az összeköltözésnél amnéziát kap és elfelejti hogyan kell. Mikor azért nő a nő és akkor érzi magát férfinak a férfi, amikor az asszony csendesen vegetál a sarokban. Ha előre lép a munkában, ha többet keres, ha karakán, ha kiáll magáért, akkor hirtelen már nem is kell.

Amikor evidens, hogy a gyerek miatt a nő megy állandóan táppénzre. Mikor evidens, hogy a gyerek körüli minden teendő a nőé, apu meg egy hős, mert fél órát biciklizett vele.

Mikor egy férfinak (hkm. egyelőre sajnos a többségnek) mindez evidens.

Szerencsére a feminizmus szépen lassan gyűrűzik befelé a kapcsolatokba is. Mi egy átmeneti korba születtünk, ahol senkinek se igazán jó, de már mindemt lehet. Ez majd lassan ahhoz vezet, hogy új normák alakulnak ki. Minél fiatalabb korosztályt nézünk, annál evidensebb, hogy a közös háztartás, közös feladatokat jelent.

Az én gyerekem, akár lány, akár fiú lesz, ha lesz, azokat az elveket és azt a tudásanyagot kapja majd, amit én is megkaptam. Mert, akkor lesz valaki életképes felnőtt szerintem, ha mindkét nem "feladatait" ismeri és képes megoldani jól.

Ismerek olyan pasit, aki képes normálisan hozzáállni a kapcsolathoz, az együttélés hozta feladatokhoz, sőt, olyat is, aki a gyereke körül is teljesértékű felnőtt. Sajnos kevesebbet, mint, ahány negatív példát látok.

Ebben van még dolga a feminizmusnak.

A 40 évvel meg nem értek egyet. Úgy gondolom, az lenne fair, ha mindenkire kiterjesztenék, vagy hagynák a francba. De, előbb utóbb kivezetik majd. Csak félnek elveszíteni a szavazóikat.

Amúgy jobban megéri ledolgozni azt a maradék pár évet, mert anyagilag sokkal jobban jár az ember.

2023. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként 110 kg-ot felemelek (emberben):D najó ezt csak egyszer.


Nem férfiatlannak mondanám, de 45 kg az semmi ha nincs sérülésed.

2023. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek saját joga eldönteni, hogy mi szimpatikus a másikban, és mi nem. Neki ez lényeges szempont. Másnak meg nem. Én mondjuk simán elbírom barátnőmet, pedig egy 30-assal több, mint a kérdésben szereplő, de ha nem bírtam volna el, akkor sem lett volna semmi másként. De hadd mondjam el, van olyan ismerősöm, aki egy betegségből adódóan 10-20 kilónál többet nem is lenne képes hosszabb távon megtartani, mégis van barátnője. Nem csak az izomerővel lehet egy nőt elbűvölni, és egyáltalán: közel sem minden nőnek fontosak az ilyen dolgok. Ha nagyon zavar, és nincs egészségügyi akadálya, akkor erősíthetsz, de egyébként meg nem kell a szívedre venni, csak kell olyasvalakit találni, akinek te felelsz meg.
2023. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom, most hogy leírtad milyen magas és hány kiló vagy, furcsállom.

Én is hasonló vagyok, talán kicsit magasabb, és mindent el lehet mondani rólam, de hogy sportos.

Én majdnem 7 évig ápoltam itthon a sztróktól majd teljesen lebénult édesanyámat, fürdéskor én raktam be a kádba, ami még nem is olyan vészes, de kivenni egy vizes majd teljesen elernyedt embert és berakni a tolószékbe, hát az már más. (Muter akkor volt 50 kiló).

Cementes zsákot meg könnyebb cipelni, volt hogy olyan melóm volt, hogy 12 órán keresztül ezt csináltam a tűző napon.

Viszont a végkövetkeztetésem, azért ne ettől függjön, hogy valakinek tetszel-e.


38f

2023. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként vannak láthatatlan rokkantságok is mint pl a zöldhályog amivel nem lehet 5 kilónál többet emelni. Hiába néz ki a pasi/nő kicsattanó egészségesnek, magasnak és daliásnak.

Pl nekem is ilyen szembetegségem van amivel hiába is akarok, nem emelhetek nagyokat. Látásomba kerülne. Aztán ez külsőleg nem látszik.

2023. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más, ha a nyakadba ugrik, mint az, hogy odaáll eléd, hogy emeld fel. Én 75 kilósan fel tudom emelni a 100kilós haverom, de egy 10 éves is be tud lökni az autók alá a zebrán, ha nem számítok rá.

Levegő nélkül is bírom 4 perc 7 másodpercig, de ha akkor nyomnak le a víz alá amikor éppen kifújtam a levegőt, megfulladok egy másfél perc alatt független attól ki mennyire turbóférfi/nő, ha nem számít rá, meg lehet lepni és akkor szarabbul teljesít. A kérdező is fel tudta volna emelni a kiscsajt szerintem, de itt nem az volt.

2023. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán derül ki, hogy mi az ok. Egészségügyi probléma? Nyilván ez önmagában meg amúgy nem szakító ok, hogy nem bírtad el.. szóval mi van? Most azért nem ismerkedik veled tovább, mert nem bírtad el? 😃 akkor jobb is, mert ez a nő bolond.


amúgy 45 kilónál könnyebb nő nem sok létezik, az biztos, szóval ja, lehet erre vágyna csak: [link] akkor megértem őt, én is dugnék így.

2023. szept. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Puhány vagy. Egy férfi 80kg-nál kezdődik ha átlagos férfi magassága van és fizikailag aktív.

Ha nem tudod felhúzni a saját testsúlyod 10x, akkor puhány vagy. Ennyi. Edzeni, sportolni kell, és nem nasizva lustálkodni. Mi lesz így később ha már most sem megy a saját testsúlyod mozgatása erő híján?

2023. szept. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!