Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelt kérdés

Természetesen fordítva is biztos van ilyen és tisztelet a kivételnek de társkeresőn a férfiak miért húznak jobbra ha utána nem akarnak beszélni?

(Badoo, facebook társkereső amit használok, régen a jaumot is de azt már nem.)

Van, hogy párba állunk én várok de nem ír.

Vagy ha rám ír én vissza írok de utána már nem nagyon akar vissza írni pedig online van. Sokszor párba állás után én írok de úgy érzem ha én nem kérdeznék ők nem is érdeklődnének irántam. Kissé beleuntam, hogy nőként nekem kell kezdeményezni. Persze mindig csak olyannál kezdeményezek akit látom jobbra húzott, csak úgy random senkire nem írok.

Miért csinálják ezt a pasik?

Ha nem tetszem neki minek húz jobbra? Beszélgetni ismerkedni nem akar, akkor minek van fent társkeresőn? Párokat gyűjt?



2023. szept. 8. 09:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Sok oka lehet. Lehet, hogy mindenkit jobbra húz, és aztán válogat, hogy kinek írjon.
2023. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Elsőnek mindenkit jobbra húz akit normálisnak lát. Aztán ha többen írnak neki akkor csak aki annyira szimpi. A ferfiak nem szeretnek 20 különbözővel szinkronban “csetelni”. Le lehet pontozni de ez igaz! A nőkre jellemző ez.
2023. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2

Én fordítva gondolom és tapasztalom de nem mondom, hogy minden férfi 100 nővel írogat egyszerre hisz nem ismerem az összeset... Ahogy te sem az összes nőt.

Nőként engem pont azért zavar, hogy húzza az időmet és nehezen ír vissza mert addig nem ismerkedem mással és tényleg azt érzem csak lopjuk egymás felesleges idejét.

2023. szept. 8. 09:52
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Dehogynem írnak a férfiak. Tudjuk mi, hogy nekünk kell kezdeményezni. Érdekes, férfi odalról mi pont ugyanígy éljük meg a helyzetet.

Ja, hogy NEKED nem írnak? Hát az a rossz hírem van, hogy nem a szintednek megfelelő férfiak közül válogatsz. Ha elég jónak tartanának a kiszemeltjeid, akkor írnának, hidd el. Nem kell minket kétszer kérni. Sokan egyetlen meccsre is heteket várnak és le is csapnak rá...

2023. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"nem a szintednek megfelelő férfiak közül válogatsz"


Írtam fentebb, hogy...

"Persze mindig csak olyannál kezdeményezek akit látom jobbra húzott, csak úgy random senkire nem írok."


Pont azért mert nem akarok olyanra nyomulni akinek esetleg nem keltettem fel a figyelmét.

2023. szept. 8. 10:11
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

5. Sokat látsz bele ebbe az egészbe. Nem mindenki veszi komolyan ezt, sokan csak unatkoznak, kell nekik az inger, azért lógnak fent társkeresőn.

Férfiaknál főleg jellemző, hogy mindenkit jobbra húzogat, valakit még csak meg sem néz.

2023. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell ennyire komolyan venni a társkereső oldalakat. TE se tedd. Aki nem ír, vagy nem válaszol, kuka, menj tovább.
2023. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Miért?


Mert sokan úgy érzik, hogy semmi értelme az egésznek. És ezalatt nem csak a társkeresőt értem.

Az történt, hogy a korábbi kapcsolatokba belefáradtunk, az újabb kapcsolat keresésébe pedig belekényelmesedtünk.

Ebből a kényelemből ered, hogy a legkisebb zavaró tényező esetén azonnal kukázzuk a másikat, vagy ha találunk olyat, aki egy kicsit is jobb, szebb, hajlandóbb szóba állni velünk.


Ez a helyzet.

2023. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyet értek néhányótokkal nem is veszem már magamra a dolgot talán eleinte még rosszul is esett, mostmár ha látom online van de nem ír többet én sem neki letíltom, mert úgy veszem kár vesződnöm vele.
2023. szept. 8. 10:32
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Azt még hozzátenném, hogy érdemes óvatosan kezelni a társkereső appokon az online státuszt, mert közel se biztos, hogy valós real time infót mutat. Javaslom, hogy felejtsd el a jelzés létezését, jobban jársz.
2023. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!